K&F 52MM Nano-X ND64 (6 Stop) Lens Filter Fixed Neutral Density Filter, Waterproof, Scratch-Resistant

Filtr K&F Concept s pevnou neutrální hustotou ND64 poskytuje pevnou redukci světla o 6 f-stopů, což umožňuje používat techniky dlouhé expozice a rozmazání pohybu při jasnějším světle. Prvotřídní japonské optické sklo AGC s 28 vícevrstvými nanometrovými vrstvami poskytuje vynikající antireflexní , odolné proti poškrábání a vodotěsné schopnosti. Filtr K&F…

Více informací

1 070 Kč 1 069 Kč s DPH 883 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Filtr K&F Concept s pevnou neutrální hustotou ND64 poskytuje pevnou redukci světla o 6 f-stopů, což umožňuje používat techniky dlouhé expozice a rozmazání pohybu při jasnějším světle. Prvotřídní japonské optické sklo AGC s 28 vícevrstvými nanometrovými vrstvami poskytuje vynikající antireflexní , odolné proti poškrábání a vodotěsné schopnosti. Filtr K&F Concept ND8 podporuje použití při fotografování krajiny a sportu, nezmění původní barvu objektů, dokáže skutečně reprodukovat původní scénu

  • * Must Have for Outdoors - K&F Concept ND Lens Filters je nezbytnou součástí vaší brašny na fotoaparát. Tyto filtry jsou navrženy tak, aby zabránily přeexponování, snižují množství světla pronikajícího do objektivu a vy můžete při fotografování používat pomalejší závěrku. Často se používá při fotografování krajinných objektů, jako jsou vodopády, tekoucí voda, vlny, hory a řeky.
  • * Vyrobeno ze 100% špičkového optického skla - ND filtry pro objektivy K&F Concept jsou vyrobeny ze 100% profesionálního optického skla, opatřeného oboustrannou vícevrstvou zdokonalenou povrchovou úpravou a zaručují prvotřídní kvalitu fotografií.
  • * Chraňte svůj cenný objektiv před vodou, prachem, poškrábáním, olejem - ND filtr K&F je opatřen vícevrstvou ochrannou fólií proti vodě, prachu a poškrábání, ideální pro fotografování krajiny v přírodě.
  • * konstrukce s ultra tenkým okrajem 0,13" - Filtry K&F jsou vyrobeny nanotechnologií, která zabraňuje vinětaci při širokoúhlém záběru. Extra odolný rám z leteckého hliníku zajišťující odolnost a prevenci zasekávání.
  • * vrácení do 30 dnů bez udání důvodu - Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 52mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Neutral Density ND64
 
K&F Concept Neutral Density ND64 (6stupňový filtr s pevnou neutrální hustotou) filtr pro objektivy fotoaparátů
- Filtr K&F Concept s pevnou neutrální hustotou ND64 poskytuje pevnou redukci světla o 6 f-stopů, což umožňuje používat techniky dlouhé expozice a rozmazání pohybu při jasnějším světle.
- Prvotřídní japonské optické sklo AGC s 28 vícevrstvými nanometrovými vrstvami poskytuje vynikající antireflexní , odolné proti poškrábání a vodotěsné schopnosti.
- Filtr K&F Concept ND8 podporuje použití při fotografování krajiny a sportu, nezmění původní barvu objektů, dokáže skutečně reprodukovat původní scénu
 
Neutral Density ND64
 
Neutral Density ND64
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruND
Typ filtruND64
Formát filtru52mm