K&F 55MM Nano-X ND64 (6 Stop) Lens Filter Fixed Neutral Density Filter, Waterproof, Scratch-Resistan

Vylepšete své outdoorové fotografie pomocí filtrů K&F Concept ND Lens Filters, které musíte mít ve své brašně na fotoaparát. Tyto filtry pomáhají zabránit přeexponování tím, že redukují dopadající světlo, což vám umožní zachytit úžasné krajiny, vodopády a další scenérie s delšími časy závěrky. Jsou vyrobeny ze špičkového optického skla s oboustrannými…

Více informací

795 Kč s DPH 657 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Vylepšete své outdoorové fotografie pomocí filtrů K&F Concept ND Lens Filters, které musíte mít ve své brašně na fotoaparát. Tyto filtry pomáhají zabránit přeexponování tím, že redukují dopadající světlo, což vám umožní zachytit úžasné krajiny, vodopády a další scenérie s delšími časy závěrky. Jsou vyrobeny ze špičkového optického skla s oboustrannými vícevrstvými vrstvami a nejenže zlepšují kvalitu fotografií, ale také chrání váš objektiv před vodou, prachem, poškrábáním a olejem. Mimořádně tenká konstrukce s 0,13" obroučkou zabraňuje širokoúhlé vinětaci a odolný rám z leteckého hliníku zajišťuje dlouhou životnost. Tyto filtry jsou kompatibilní se všemi 55mm objektivy a vztahuje se na ně 30denní záruka vrácení bez udání důvodu, takže jsou ideální volbou pro vaše potřeby při fotografování v přírodě.

  • * Must Have for Outdoors - K&F Concept ND Lens Filters je nezbytnou součástí vaší brašny na fotoaparát. Tyto filtry jsou navrženy tak, aby zabránily přeexponování, snižují množství světla pronikajícího do objektivu a vy můžete při fotografování používat pomalejší závěrku. Často se používá při fotografování krajinných objektů, jako jsou vodopády, tekoucí voda, vlny, hory a řeky.
  • * Vyrobeno ze 100% špičkového optického skla - ND filtry pro objektivy K&F Concept jsou vyrobeny ze 100% profesionálního optického skla, opatřeného oboustrannou vícevrstvou zdokonalenou povrchovou úpravou a zaručují prvotřídní kvalitu fotografií.
  • * Chraňte svůj cenný objektiv před vodou, prachem, poškrábáním, olejem - ND filtr K&F je opatřen vícevrstvou ochrannou fólií proti vodě, prachu a poškrábání, ideální pro fotografování krajiny v přírodě.
  • * konstrukce s ultra tenkým okrajem 0,13" - Filtry K&F jsou vyrobeny nanotechnologií, která zabraňuje vinětaci při širokoúhlém záběru. Extra odolný rám z leteckého hliníku zajišťující odolnost a prevenci zasekávání.
  • * vrácení do 30 dnů bez udání důvodu - Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 55mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruND
Typ filtruND64
Formát filtru55mm