K&F 77MM Nano-X ND64 (6 Stop) Lens Filter Fixed Neutral Density Filter, Waterproof, Scratch-Resista

77mm ND64 (6 stupňů) filtr pro objektiv s pevnou neutrální hustotou, vodotěsný, odolný proti poškrábání, antireflexní a průsvitný zelený film, Nano-X

Více informací

1 371 Kč 1 369 Kč s DPH 1 131 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

77mm ND64 (6 stupňů) filtr pro objektiv s pevnou neutrální hustotou, vodotěsný, odolný proti poškrábání, antireflexní a průsvitný zelený film, Nano-X

* Must Have for Outdoors - K&F Concept ND Lens Filters je nezbytnou součástí vaší brašny na fotoaparát. Tyto filtry jsou navrženy tak, aby zabránily přeexponování, snižují množství světla pronikajícího do objektivu a vy můžete při fotografování používat pomalejší závěrku. Často se používá při fotografování krajinných objektů, jako jsou vodopády, tekoucí voda, vlny, hory a řeky.
* Vyrobeno ze 100% špičkového optického skla - ND filtry pro objektivy K&F Concept jsou vyrobeny ze 100% profesionálního optického skla, opatřeného oboustrannou vícevrstvou zdokonalenou povrchovou úpravou a zaručují prvotřídní kvalitu fotografií.
* Chraňte svůj cenný objektiv před vodou, prachem, poškrábáním, olejem - ND filtr K&F je opatřen vícevrstvou ochrannou fólií proti vodě, prachu a poškrábání, ideální pro fotografování krajiny v přírodě.
* konstrukce s ultra tenkým okrajem 0,13" - Filtry K&F jsou vyrobeny nanotechnologií, která zabraňuje vinětaci při širokoúhlém záběru. Extra odolný rám z leteckého hliníku zajišťující odolnost a prevenci zasekávání.
* vrácení do 30 dnů bez udání důvodu - Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 77mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry