K&F 62MM Nano-X ND64 (6 Stop) Lens Filter Fixed Neutral Density Filter, Waterproof, Scratch-Resistant

Ujistěte se, že vaše brašna na fotoaparát je vybavena nezbytnými filtry ND pro objektivy K&F Concept, které jsou nezbytnou výbavou pro fotografování v přírodě. Tyto filtry jsou navrženy tak, aby zabránily přeexponování tím, že snižují množství světla, které proniká do objektivu, a umožňují vám tak použít delší čas závěrky, což je ideální pro zachycení…

Více informací

1 301 Kč s DPH 1 075 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 11. 12. od 09:00
Odešleme: 11. 12.
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Ujistěte se, že vaše brašna na fotoaparát je vybavena nezbytnými filtry ND pro objektivy K&F Concept, které jsou nezbytnou výbavou pro fotografování v přírodě. Tyto filtry jsou navrženy tak, aby zabránily přeexponování tím, že snižují množství světla, které proniká do objektivu, a umožňují vám tak použít delší čas závěrky, což je ideální pro zachycení úchvatných krajinných scén, jako jsou vodopády, tekoucí voda, vlny, hory a řeky. Tyto ND filtry jsou vyrobeny ze 100% špičkového optického skla a jsou opatřeny oboustrannou vícevrstvou zdokonalenou povrchovou úpravou, která zajišťuje prvotřídní kvalitu fotografií. Poskytují robustní ochranu vašeho cenného objektivu díky vícevrstvému povlaku, který je vodotěsný, odolný proti prachu a poškrábání, takže jsou ideální pro venkovní fotografování v rozmanitých krajinných scenériích. Mimořádně tenký 0,13" design obrouček, vytvořený s využitím nanotechnologie, eliminuje širokoúhlou vinětaci a je vybaven mimořádně odolným rámem z leteckého hliníku, který zaručuje odolnost a zabraňuje zasekávání. Společnost K&F Concept nabízí pro váš klid 30denní záruku bez udání důvodu. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle vyznačenou na tubusu objektivu nebo vytištěnou pod krytkou objektivu), která je označena symbolem "ø" (průměr), aby byla zajištěna kompatibilita.

  • * Must Have for Outdoors - K&F Concept ND Lens Filters je nezbytnou součástí vaší brašny na fotoaparát. Tyto filtry jsou navrženy tak, aby zabránily přeexponování, snižují množství světla pronikajícího do objektivu a vy můžete při fotografování používat pomalejší závěrku. Často se používá při fotografování krajinných objektů, jako jsou vodopády, tekoucí voda, vlny, hory a řeky.
  • * Vyrobeno ze 100% špičkového optického skla - ND filtry pro objektivy K&F Concept jsou vyrobeny ze 100% profesionálního optického skla, opatřeného oboustrannou vícevrstvou zdokonalenou povrchovou úpravou a zaručují prvotřídní kvalitu fotografií.
  • * Chraňte svůj cenný objektiv před vodou, prachem, poškrábáním, olejem - ND filtr K&F je opatřen vícevrstvou ochrannou fólií proti vodě, prachu a poškrábání, ideální pro fotografování krajiny v přírodě.
  • * konstrukce s ultra tenkým okrajem 0,13" - Filtry K&F jsou vyrobeny nanotechnologií, která zabraňuje vinětaci při širokoúhlém záběru. Extra odolný rám z leteckého hliníku zajišťující odolnost a prevenci zasekávání.
  • * vrácení do 30 dnů bez udání důvodu - Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 62mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry