K&F 49MM Nano-X ND64 (6 Stop) Lens Filter Fixed Neutral Density Filter, Waterproof, Scratch-Resistan

ND filtry K&F Concept jsou nezbytným doplňkem výbavy každého fotografa, zejména pro outdoorové nadšence. Tyto filtry jsou…

Více informací

968 Kč s DPH 800 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

ND filtry K&F Concept jsou nezbytným doplňkem výbavy každého fotografa, zejména pro outdoorové nadšence. Tyto filtry jsou určeny k boji proti přeexponování a účinně snižují množství světla pronikajícího do objektivu, což umožňuje použití delších časů závěrky, takže se hodí zejména pro fotografování venkovních krajin. Tyto ND filtry jsou vyrobeny ze 100% optického skla nejvyšší kvality a jsou opatřeny oboustrannou vícevrstvou zdokonalenou povrchovou úpravou, která zajišťuje špičkovou kvalitu fotografií. Nejenže zvyšují kvalitu snímků, ale také chrání váš cenný objektiv před vodou, prachem, poškrábáním a olejem, a to díky vícevrstvým ochranným vrstvám odolným proti vodě, prachu a poškrábání. Jejich ultra tenký 0,13" design obrouček, vyvinutý s využitím nanotechnologie, eliminuje širokoúhlou vinětaci. Tyto filtry jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a jsou vybaveny mimořádně pevným rámem z leteckého hliníku, který je odolný a odolný proti zasekávání. Navíc se na ně vztahuje 30denní záruka vrácení bez udání důvodu, abyste měli klid. Kompatibilní se všemi 49mm objektivy, před objednáním je nutné ověřit velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, která je obvykle vyznačena na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu a označena symbolem "ø" (průměr).

 
 
 
  • * Must Have for Outdoors - K&F Concept ND Lens Filters je nezbytnou součástí vaší brašny na fotoaparát. Tyto filtry jsou navrženy tak, aby zabránily přeexponování, snižují množství světla pronikajícího do objektivu a vy můžete při fotografování používat pomalejší závěrku. Často se používá při fotografování krajinných objektů, jako jsou vodopády, tekoucí voda, vlny, hory a řeky.
  • * Vyrobeno ze 100% špičkového optického skla - ND filtry pro objektivy K&F Concept jsou vyrobeny ze 100% profesionálního optického skla, opatřeného oboustrannou vícevrstvou zdokonalenou povrchovou úpravou a zaručují prvotřídní kvalitu fotografií.
  • * Chraňte svůj cenný objektiv před vodou, prachem, poškrábáním, olejem - ND filtr K&F je opatřen vícevrstvou ochrannou fólií proti vodě, prachu a poškrábání, ideální pro fotografování krajiny v přírodě.
  • * konstrukce s ultra tenkým okrajem 0,13" - Filtry K&F jsou vyrobeny nanotechnologií, která zabraňuje vinětaci při širokoúhlém záběru. Extra odolný rám z leteckého hliníku zajišťující odolnost a prevenci zasekávání.
  • * vrácení do 30 dnů bez udání důvodu - Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 49mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry