Optické kabely

Chcete přenést digitální obraz nebo zvuk s co nejmenší ztrátou dat? Od toho jsou optické kabely, které jsou ideální pro přenos videa ve vysokém rozlišení, a to i na velké vzdálenosti. Optický kabel totiž nepřenáší signál za pomoci elektromagnetických impulzů jako klasické kabely, ale pomocí světelných paprsků. Díky tomu nehrozí znehodnocení signálu elektromagnetickým rušením. Prodáváme kabely o délce až 200 metrů, které potěší i ty nejnáročnější kameramany. A že jste si nevybrali? Prohlédněte si také optické kabely v metráži.

číst víceméně
Filtrování produktů
×

Dostupnost

Výrobce

Určeno pro

Hlavní parametry

Typ kabelu

Délka

Provedení

Typ konektoru

Samec / Samice

Průměr kabelu

Barva

Tvar konektoru

Ostatní parametry

Jiné

Najděte si rychle příslušenství k Vaší kameře

FieldCast 3G SFP Optical Transceiver

3G SFP optický modul Obousměrný provoz (Tx/Rx), vlnová délka 1310 nm Kompatibilní
1 949 Kč
Skladem > 5 ks

FieldCast 6G SFP Optical Transceiver

6G SFP optický modul Obousměrný provoz (Tx/Rx), vlnová délka 1310 nm Kompatibilní
3 790 Kč
Skladem > 5 ks

Canare Hybrid cable SMPTE 311M on Schill reel 250m

  • Doprava zdarma
SMPTE HFO Hybridní kabel SMPTE 311M na cívce Schill - délka 250 m
54 390 Kč
K odeslání 1 ks

FieldCast 4Core MM Coupler Cable

Spojovací kabel FieldCast k propojení dvou hlavních kabelů na bubnu
16 290 Kč
Skladem 1 ks

FieldCast 2Core Single Mode Adaptor Cable

3 390 Kč
Na cestě 2 ks

Hybridní 150m kabel Canare SMPTE 311M na bubnu Schill

SMPTE HFO Hybridní kabel SMPTE 311M připravený pro kamery na bubnu Schill - délka
Zjišťujeme

Hybridní 100m kabel Canare SMPTE 311M na bubnu Schill

  • Doprava zdarma
SMPTE HFO Hybridní kabel SMPTE 311M připravený pro kamery na bubnu Schill - délka
32 690 Kč
na dotaz

Canare FCC10N

SMPTE HFO Kamerový hotový kábel 9.2mm - Dĺžka 10m
Zjišťujeme

Canare FCC20N

SMPTE HFO Kamerový hotový kábel 9.2mm - Dĺžka 20m
Zjišťujeme

Canare FCC25N

SMPTE HFO Kamerový hotový kábel 9.2mm - Dĺžka 25m
Zjišťujeme

Canare FCC100A-WJ

SMPTE HFO Kamerový hotový kábel 16mm - Dĺžka 100m
Zjišťujeme

Canare FCC35N

SMPTE HFO Kamerový hotový kábel 9.2mm - Dĺžka 35m
Zjišťujeme

Canare FCC50N

SMPTE HFO Kamerový hotový kábel 9.2mm - Dĺžka 50m
Zjišťujeme

Canare FCC100N

SMPTE HFO Kamerový hotový kábel 9.2mm - Dĺžka 100m
Zjišťujeme

Canare FCC200N

SMPTE HFO Kamerový hotový kábel 9.2mm - Dĺžka 200m
Zjišťujeme

Canare FCC150N

SMPTE HFO Kamerový hotový kábel 9.2mm - Dĺžka 150m
Zjišťujeme

Canare FCC50A-WJ

SMPTE HFO Kamerový hotový kábel 16mm - Dĺžka 50m
Zjišťujeme

Canare FCC30A-WJ

SMPTE HFO Kamerový hotový kábel 16mm - Dĺžka 30m
Zjišťujeme

Canare LF-2SM7N HFO kamerový kabel (100m)

Canare LF-2SM7N je 7,1 mm tenký hybridný optický kamerový kábel. Dĺžka kábla 100
Zjišťujeme

FieldCast 2Core SM Hybrid Coupler Cable

Hybridní spojovací kabel FieldCast 2Core SM
19 090 Kč
na dotaz

FieldCast Monitor Monk

  • Doprava zdarma
26 790 Kč
na dotaz