Doprava a platba

Při objednávce si můžete zvolit něktorou z následujícíh možností přepravy zboží. Ne všechny způsoby dopravy jsou dostupné pro vybrané zboží.


Osobný odber

Osobní odběr

Zboží je možné si vyzvednout osobně u nás v showroomu na adrese Michelská 291/21, v Praze pracovních dnech mezi 9:00 až 17:00. Obvykle je zboží připraveno do 90 minut od přijaté objednávky. Prosím vyčkejte na výzvu k osobnímu odběru.


Elektronická licencia

Elektronická licence

Elektronické licence jsou odesílané většinou e-mailem a to formou pdf souboru v přiloze, nebo formou sériového čísla/licenčního klíče ve faktuře. Elektronická licence je dostupná jen pro vybrané softwarové produkty. Doprava není v tomto případě účtována.


Kuriér

Kurýrní služba PPL/DPD na dobírku

V rámci České republiky zasíláme zboží firmou PPL nebo DPD. Zboží je obvykle odeslané po přijetí platby. Při objednávce na dobírku zboží odesíláme v den příjetí za předpokladu, že objednávka byla vytvořená do cca 13:00 a kurýr PPL/DPD u nás ještě zásilky nevyzvednul. Doprava pro zboží v ceně nad 20.000 Kč včetně DPH je zdarma.


Kuriér s dobierkou

zásilkovna na dobírku

V rámci České republiky zasíláme na všechna aktivní odběrová místa Zásilkovny. Zboží je obvykle odeslané po přijetí platby. Při objednávce na dobírku zboží odesíláme v den příjetí za předpokladu, že objednávka byla vytvořená do cca 12:00 a kurýr Zásilkovny u nás ještě zásilky nevyzvednul. Doprava je platná pro zboží v ceně do 20.000 Kč včetně DPH.


Expres kuriér

Express kurýr Liftago

Služba je dostupná pro následující lokality, pro zboží, které máme skladem:

Praha

Vaši online objednávku je možné uhradit níže uvedenými způsoby. Ne všechny kombinace jsou možné pro všechno zboži.


Platba v hotovosti

Platba v hotovosti na prodejně

Zboží je při převzeté možné platiti v hotovosti. Úhrada musí splňovat zákonné ustanovení č. 254/2004 Sb.,pro omezení plateb v hotovosti - maximální částka, kterou od vás můžeme přijmout je 270.000 Kč.


Platba kartou

Platba kartou na prodejně

Zboží je možné u nás na showroomu zaplatit platební kartou.. Platební karty JCB, Diners, American Express neakceptujeme, platbu je možné provést kartami VISA, VISA Electron, MasterCard nebo Maestro. Bezpečnost platby je garantovaná použitím technologie 3-D Secure. Platební terminál je bezkontaktní, je možné platit Apple pay i Google pay.


Dobierka

Dobírka (platba při převzetí zboží)

Zboží platíte v hotovosti kurýrovi, který vám zásilku přiveze. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.
Ne všechny produkty je možné objednat resp. zaplatit na dobírku, informujte se prosím předem.


Bankový prevod

Bankovní převod

Pokud si zvolíte platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme zálohovou fakturu. Po připsání platby na náš účet obdržíte daňový doklad. Při platbě převodem:

je nutné, aby byla částka připsaná na náš účet nejpozději do pěti pracovních dní po potvrzení objednávky; v opačném případě bude objednávka zrušena


Online bankový prevod

Online bankovní převod

Rychlý způsob platby na internetu pomocí ČSOB platebního tlačítka.


Online platba kartou

Online platba kartou, Apple Pay a Google pay

Rychlá a bezpečná platba platební kartou přes internet. Objednávka se při platbě kreditní nebo debetní kartou prostředníctvím platobní brány CardPay spoločnosti ČSOB, a.s., uhradí po dokončení transakce. Při platbě na bráně CardPay budete zadávat šestnáctimístné číslo karty, datum expirace a CVC/CVV kód. Všechny tyto údaje máte na kartě. Nemusíte sa obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy úplně bezpečný.