K&F 72MM Nano-X ND64 (6 Stop) Lens Filter Fixed Neutral Density Filter, Waterproof, Scratch-Resistant

Vylepšete své outdoorové fotografie pomocí nepostradatelných ND filtrů K&F Concept, které jsou nezbytným doplňkem vaší brašny na fotoaparát. Tyto filtry jsou nezbytné pro kontrolu expozice, umožňují snížit množství světla pronikajícího do objektivu a zachytit úžasné venkovní scény. Tyto ND filtry jsou ideální pro fotografování krajiny, včetně vodopádů,…

Více informací

1 632 Kč s DPH 1 349 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 11. 12. od 09:00
Odešleme: 11. 12.
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Vylepšete své outdoorové fotografie pomocí nepostradatelných ND filtrů K&F Concept, které jsou nezbytným doplňkem vaší brašny na fotoaparát. Tyto filtry jsou nezbytné pro kontrolu expozice, umožňují snížit množství světla pronikajícího do objektivu a zachytit úžasné venkovní scény. Tyto ND filtry jsou ideální pro fotografování krajiny, včetně vodopádů, řek, vln, hor a dalších, a jsou navrženy tak, aby umožňovaly použití delších časů závěrky. Jsou vyrobeny ze 100% špičkového optického skla a mají oboustrannou vícevrstvou zdokonalenou povrchovou úpravu, která zajišťuje špičkovou kvalitu fotografií. ND filtry K&F nabízejí výjimečnou ochranu vašeho cenného objektivu díky vícevrstvému povlaku, který chrání před vodou, prachem, poškrábáním a olejem. Tyto filtry se mohou pochlubit mimořádně tenkou obrubou o průměru 0,13", které bylo dosaženo díky nanotechnologii eliminující širokoúhlou vinětaci, a jejich robustní rám z leteckého hliníku zajišťuje odolnost a zabraňuje zasekávání. Abyste byli klidní, společnost K&F Concept poskytuje 30denní záruku bez udání důvodu. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle vyznačenou na tubusu objektivu nebo vytištěnou pod krytkou objektivu), označenou symbolem "ø" (průměr), abyste zajistili kompatibilitu.

  • * Must Have for Outdoors - K&F Concept ND Lens Filters je nezbytnou součástí vaší brašny na fotoaparát. Tyto filtry jsou navrženy tak, aby zabránily přeexponování, snižují množství světla pronikajícího do objektivu a vy můžete při fotografování používat pomalejší závěrku. Často se používá při fotografování krajinných objektů, jako jsou vodopády, tekoucí voda, vlny, hory a řeky.
  • * Vyrobeno ze 100% špičkového optického skla - ND filtry pro objektivy K&F Concept jsou vyrobeny ze 100% profesionálního optického skla, opatřeného oboustrannou vícevrstvou zdokonalenou povrchovou úpravou a zaručují prvotřídní kvalitu fotografií.
  • * Chraňte svůj cenný objektiv před vodou, prachem, poškrábáním, olejem - ND filtr K&F je opatřen vícevrstvou ochrannou fólií proti vodě, prachu a poškrábání, ideální pro fotografování krajiny v přírodě.
  • * konstrukce s ultra tenkým okrajem 0,13" - Filtry K&F jsou vyrobeny nanotechnologií, která zabraňuje vinětaci při širokoúhlém záběru. Extra odolný rám z leteckého hliníku zajišťující odolnost a prevenci zasekávání.
  • * vrácení do 30 dnů bez udání důvodu - Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 72mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry