K&F 58MM Nano-X ND64 (6 Stop) Lens Filter Fixed Neutral Density Filter, Waterproof, Scratch-Resistan

Zlepšete své outdoorové fotografie pomocí filtrů ND pro objektivy K&F Concept, které jsou nezbytným doplňkem vaší brašny na fotoaparát. Tyto filtry jsou vyrobeny pro boj s přeexpozicí a účinně snižují dopadající světlo, což vám umožní používat při pořizování snímků delší časy závěrky. Ideální pro zachycení úchvatných krajin, jako jsou vodopády, tekoucí…

Více informací

1 239 Kč s DPH 1 024 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 04. 03. od 09:00
Odešleme: 04. 03.
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Zlepšete své outdoorové fotografie pomocí filtrů ND pro objektivy K&F Concept, které jsou nezbytným doplňkem vaší brašny na fotoaparát. Tyto filtry jsou vyrobeny pro boj s přeexpozicí a účinně snižují dopadající světlo, což vám umožní používat při pořizování snímků delší časy závěrky. Ideální pro zachycení úchvatných krajin, jako jsou vodopády, tekoucí voda, mořské vlny a horské výhledy. ND filtry pro objektivy K&F Concept se skládají ze špičkového optického skla s oboustrannou vícevrstvou povrchovou úpravou a zajišťují prvotřídní kvalitu fotografií. Tyto filtry navíc chrání váš drahocenný objektiv před vodou, prachem, poškrábáním a olejem a jsou vybaveny vodotěsnými a ochrannými fóliemi proti poškrábání pro fotografování v přírodě. Díky ultra tenkému 0,13" ráfku a robustnímu rámu z leteckého hliníku jsou tyto filtry navrženy tak, aby zabraňovaly širokoúhlé vinětaci a zároveň zajišťovaly dlouhou životnost. Tato sada 58mm filtrů poskytuje bezproblémové uchycení pro všechny 58mm objektivy a před objednáním si prosím překontrolujte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, která je obvykle vyznačena na tubusu objektivu nebo pod krytkou objektivu, vždy se symbolem "ø" (průměr). Pro větší klid v duši si navíc můžete užívat svobody 30denní záruky vrácení bez udání důvodu.

  • * Must Have for Outdoors - K&F Concept ND Lens Filters je nezbytnou součástí vaší brašny na fotoaparát. Tyto filtry jsou navrženy tak, aby zabránily přeexponování, snižují množství světla pronikajícího do objektivu a vy můžete při fotografování používat pomalejší závěrku. Často se používá při fotografování krajinných objektů, jako jsou vodopády, tekoucí voda, vlny, hory a řeky.
  • * Vyrobeno ze 100% špičkového optického skla - ND filtry pro objektivy K&F Concept jsou vyrobeny ze 100% profesionálního optického skla, opatřeného oboustrannou vícevrstvou zdokonalenou povrchovou úpravou a zaručují prvotřídní kvalitu fotografií.
  • * Chraňte svůj cenný objektiv před vodou, prachem, poškrábáním, olejem - ND filtr K&F je opatřen vícevrstvou ochrannou fólií proti vodě, prachu a poškrábání, ideální pro fotografování krajiny v přírodě.
  • * konstrukce s ultra tenkým okrajem 0,13" - Filtry K&F jsou vyrobeny nanotechnologií, která zabraňuje vinětaci při širokoúhlém záběru. Mimořádně odolný rám z leteckého hliníku zajišťující odolnost a prevenci zasekávání.
  • * vrácení do 30 dnů bez udání důvodu - Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 58mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry