K&F Accessory 9-in-1 set, 52mm Center Pinch Lens Cap with string (unstringing)*3+Vacuum Cleaning

Sada příslušenství pro objektivy fotoaparátu 9 v 1 od společnosti K&F je komplexním řešením, které vám pomůže zlepšit vaše fotografické zážitky. Tato sada nabízí všestrannou škálu nástrojů, včetně 3 krytek objektivu, 3 provazů proti ztrátě a 3 vakuových čisticích utěrek, které jsou jednotlivě baleny pro větší pohodlí. Krytky objektivu jsou vyrobeny z vysoce…

Více informací

357 Kč s DPH 295 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Sada příslušenství pro objektivy fotoaparátu 9 v 1 od společnosti K&F je komplexním řešením, které vám pomůže zlepšit vaše fotografické zážitky. Tato sada nabízí všestrannou škálu nástrojů, včetně 3 krytek objektivu, 3 provazů proti ztrátě a 3 vakuových čisticích utěrek, které jsou jednotlivě baleny pro větší pohodlí. Krytky objektivu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního ABS a jsou lehké a odolné. Jsou navrženy tak, aby byly kompatibilní s filtry a krytkami, a mají středotlačítkovou konstrukci, která se přizpůsobí různým typům objektivů a účinně je chrání před prachem, nečistotami a poškrábáním. Na kryty objektivů lze připevnit 3metrové provazy proti ztrátě, které zabraňují náhodné ztrátě. Sada navíc obsahuje optické čisticí utěrky z mikrovlákna o rozměrech 150x150 mm, z nichž každá je uzavřena ve vakuovém obalu. Tyto utěrky nabízejí jemnou a měkkou strukturu bez žmolků, takže jsou vhodné k čištění choulostivých elektronických zařízení, objektivů, filtrů, obrazovek, fotoaparátů, notebooků, mobilních telefonů, brýlí, hodinek a mikroskopů. Sada je univerzálně kompatibilní s objektivy o průměru 37 mm, které lze snadno identifikovat pomocí symbolu "Ø" - kruhu protnutého čarou - obvykle vyznačeného na objektivu. Zlepšete své fotografování a péči o objektivy pomocí této komplexní sady příslušenství od společnosti K&F.

  • * 【9 v 1】: Sada 9 v 1 obsahuje 3 krytky objektivu, 3 provazy proti ztrátě a 3 samostatně balené hadříky pro vakuové čištění.
  • * 【Krytka objektivu】: Tato krytka objektivu je vyrobena z vysoce kvalitního ABS, je lehká a odolná a lze ji použít s filtry a krytkami. Konstrukce středového lisu je vhodná pro všechny druhy objektivů a chrání objektivy před prachem, nečistotami a poškrábáním.
  • * 【Protiztrátové lanko】: Lano proti ztrátě o délce 3 m lze přilepit na libovolný povrch krytu objektivu. Krytka objektivu využívá perforovanou konstrukci, kterou lze přímo svázat s objektivem pomocí lana, aby se zabránilo ztrátě.
  • * 【Čisticí hadřík】: 150*150 mm dovážený optický čisticí hadřík z mikrovlákna, nezávislé vakuové balení, jemná struktura, měkký a bez žmolků, lze jej prát a opakovaně používat. Vhodná nejen k čištění jemných elektronických zařízení, ale také k čištění objektivů, filtrů, obrazovek, fotoaparátů, notebooků, mobilních telefonů, brýlí, hodinek a mikroskopů.
  • * 【Kompatibilní s Ø37 mm】: Tato sada příslušenství je kompatibilní se všemi objektivy o průměru 37 mm. Průměr poznáte podle symbolu na objektivu, kterým je kolečko a čára, což je "Ø".
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Krytky na objektiv

Hlavní parametry

Rozměr krytky na objektiv52mm