K&F Accessory 9-in-1 set, 55mm Center Pinch Lens Cap with string (unstringing)*3+Vacuum Cleaning

Využijte potenciál svých objektivů s naší všestrannou sadou 9 v 1, která obsahuje 3 krytky objektivů, 3 provazy proti ztrátě a 3 hadříky na vysávání. Tyto krytky objektivů vyrobené z vysoce kvalitního ABS jsou lehké a odolné, vhodné pro použití s filtry a slunečními clonami. Jejich inovativní konstrukce se středovou lisovanou strukturou zajišťuje kompatibilitu…

Více informací

609 Kč s DPH 503 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 11. 12. od 09:00
Odešleme: 11. 12.
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Využijte potenciál svých objektivů s naší všestrannou sadou 9 v 1, která obsahuje 3 krytky objektivů, 3 provazy proti ztrátě a 3 hadříky na vysávání. Tyto krytky objektivů vyrobené z vysoce kvalitního ABS jsou lehké a odolné, vhodné pro použití s filtry a slunečními clonami. Jejich inovativní konstrukce se středovou lisovanou strukturou zajišťuje kompatibilitu s různými objektivy a zároveň je chrání před prachem, nečistotami a poškrábáním. Třímetrové provazy proti ztrátě se snadno přichytí k jakémukoli povrchu krytu objektivu a pomáhají předcházet ztrátám díky perforované konstrukci, která umožňuje přímé upevnění na objektiv. Naše dovážené čisticí utěrky z optických mikrovláken o rozměrech 150x150 mm jsou jednotlivě vakuově balené a mohou se pochlubit jemnou strukturou, která zajišťuje, že jsou měkké a nepouštějí vlákna a lze je prát a opakovaně používat. Tyto utěrky jsou ideální pro čištění nejen jemných elektronických zařízení, ale také objektivů, filtrů, obrazovek, fotoaparátů, notebooků, mobilních telefonů, brýlí, hodinek a mikroskopů. Celá sada je kompatibilní s objektivy o průměru Ø37 mm, které lze snadno identifikovat podle symbolu "Ø" vytištěného na objektivu.

  • * 【9 v 1】: Sada 9 v 1 obsahuje 3 krytky objektivu, 3 provazy proti ztrátě a 3 samostatně balené hadříky pro vakuové čištění.
  • * 【Krytka objektivu】: Tato krytka objektivu je vyrobena z vysoce kvalitního ABS, je lehká a odolná a lze ji použít s filtry a krytkami. Konstrukce středového lisu je vhodná pro všechny druhy objektivů a chrání objektivy před prachem, nečistotami a poškrábáním.
  • * 【Protiztrátové lanko】: Lano proti ztrátě o délce 3 m lze přilepit na libovolný povrch krytu objektivu. Krytka objektivu využívá perforovanou konstrukci, kterou lze přímo svázat s objektivem pomocí lana, aby se zabránilo ztrátě.
  • * 【Čisticí hadřík】: 150*150 mm dovážený optický čisticí hadřík z mikrovlákna, nezávislé vakuové balení, jemná struktura, měkký a bez žmolků, lze jej prát a opakovaně používat. Vhodná nejen k čištění jemných elektronických zařízení, ale také k čištění objektivů, filtrů, obrazovek, fotoaparátů, notebooků, mobilních telefonů, brýlí, hodinek a mikroskopů.
  • * 【Kompatibilní s Ø37 mm】: Tato sada příslušenství je kompatibilní se všemi objektivy o průměru 37 mm. Průměr poznáte podle symbolu na objektivu, kterým je kolečko a čára, což je "Ø".
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Krytky na objektiv