K&F 82MM XU06 Nano-X B270 MCUV Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

UV filtry K&F Concept poskytují nepostradatelnou ochranu objektivu, chrání jej před nečistotami, škrábanci, otisky prstů a nepředvídaným poškozením. Díky výraznému omezení pronikání ultrafialového (UV) světla tyto filtry účinně snižují zamlžení a zvyšují kontrast vašich digitálních snímků a videí. Tyto filtry jsou vyrobeny ze špičkového ostře řezaného…

Více informací

1 522 Kč s DPH 1 258 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 11. 12. od 09:00
Odešleme: 11. 12.
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

UV filtry K&F Concept poskytují nepostradatelnou ochranu objektivu, chrání jej před nečistotami, škrábanci, otisky prstů a nepředvídaným poškozením. Díky výraznému omezení pronikání ultrafialového (UV) světla tyto filtry účinně snižují zamlžení a zvyšují kontrast vašich digitálních snímků a videí. Tyto filtry jsou vyrobeny ze špičkového ostře řezaného UV skla High-Density a jsou vybaveny čtyřikrát odolnějším japonským optickým sklem, které zajišťuje maximální odolnost. Tyto UV filtry jsou vybaveny technologií NANOTEC a mohou se pochlubit 28 vícevrstvými vrstvami, jsou hydrofobní a odolné proti poškrábání, přičemž dosahují působivé 99,6% propustnosti. Tato pozoruhodná technologie účinně minimalizuje odrazy, ať už pocházejí od samotného filtru, nebo od země, a zaručuje, že si vaše snímky zachovají své věrné barvy. Díky ultra tenkému 3,3mm rámečku využívajícímu technologii oboustranného leštění zabraňují tyto UV filtry vinětaci, a to i u teleobjektivů, a poskytují tak jasný a ničím nerušený obraz. Před zakoupením si ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, která je obvykle uvedena na tubusu objektivu nebo pod krytkou objektivu, vždy se symbolem "Φ" (průměr). Například: Φ82 = velikost závitu objektivu 82 mm.

  • * 【Ochrana proti ultrafialovému záření】UV filtry chrání objektiv před nečistotami, škrábanci, otisky prstů a náhodným poškozením. Snižují zamlžení a zlepšují kontrast videa a digitálních snímků minimalizací množství ultrafialového (UV) světla.
  • * 【Premium HD sklo】 Vysoce husté ostře řezané UV sklo; Chemicky vylepšené optické sklo je 4x pevnější, vyrobené z japonského optického skla.
  • * 【NANOTEC】Tento UV filtr s 28 vícevrstvými povlaky, hydrofobní, odolný proti poškrábání. Propustnost 99,6 %, účinně snižuje odrazy pocházející z podkladu i samotného filtru, což zajišťuje věrné barvy snímků.
  • * 【Teleobjektiv bez vinětace】K&F Concept HD uv filtr rám pouze 3,3 mm s technologií oboustranného leštění bez vinětace a snímky stále čisté i na teleobjektivu.
  • * 【Poznámka】Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu bude vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu. Toto číslo je vždy doplněno symbolem "Φ" (průměr). Například: Φ82 = velikost závitu objektivu 82 mm.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry