Samyang 14mm T3.1 VDSLR MK2 Canon EF

Společnost Samyang představuje novou řadu VDSLR MK2, která je vylepšena utěsněním proti povětrnostním vlivům, ohniskovými vzdálenostmi napsanými na obou stranách, elegantním designem a 9 lamelami clony. Tato průkopnická řada kinofilmových objektivů, která zdědila neuvěřitelnou kvalitu filmového videa od společnosti Samyang, bude neustále pomáhat nezávislým…

Více informací

15 273 Kč s DPH 12 622 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Společnost Samyang představuje novou řadu VDSLR MK2, která je vylepšena utěsněním proti povětrnostním vlivům, ohniskovými vzdálenostmi napsanými na obou stranách, elegantním designem a 9 lamelami clony. Tato průkopnická řada kinofilmových objektivů, která zdědila neuvěřitelnou kvalitu filmového videa od společnosti Samyang, bude neustále pomáhat nezávislým filmařům a režisérům nízkorozpočtových projektů rozšiřovat jejich tvůrčí obzory jako jejich první sada kinofilmových objektivů.

Nová řada VDSLR MK2 je uvedena na trh s 5 ohniskovými vzdálenostmi: 14 mm, 24 mm, 35 mm, 50 mm a 85 mm. Tyto úhly pohledu jsou nezbytné pro jakýkoli kreativní nebo komerční projekt. Všechny 4 objektivy jsou k dispozici a jsou plně kompatibilní se 6 bajonety fotoaparátů: Canon EF, Sony E, Nikon F, Canon M, Fuji X a MFT. Jsou vhodné pro digitální zrcadlovky i bezzrcadlovky a jsou připraveny podpořit všechny typy filmařů po celém světě.

Objektivy VDSLR společnosti Samyang jsou díky svým kompaktním rozměrům ideální pro fotografování z ruky a s gimbalem. Objektiv VDSLR 50 mm T1,5 MK2 je dlouhý pouze 7,47 cm a váží pouhých 525,8 g, ale je plně vybaven bezzrcadlovkovým clonovým kroužkem a zaostřovacím zařízením. Dlouhá zaostřovací vzdálenost více než 130° umožňuje kameramanům přesně a precizně zaostřit na fotografované objekty a vytváří profesionálnější dojem při natáčení videozáznamů než u fotografických objektivů s automatickým zaostřováním.

Na rozdíl od kompaktních rozměrů pokrývají objektivy VDSLR MK2 plnoformátové snímače (36 × 24 mm) a jsou připraveny pro vysoce kvalitní prostředí videoprodukce. Tato nová řada zdědila vynikající kvalitu obrazu předchozí řady: všech 5 objektivů má asférické členy, které snižují sférickou a optickou aberaci a vytvářejí jasný a živý obraz. Model s ohniskovou vzdáleností 50 mm je navíc vybaven hybridním asférickým členem objektivu, který zachovává kompaktní rozměry bez snížení výkonu.

Nezávislým filmařům šetří tento univerzální objektiv čas i rozpočet. Řada VDSLR MK2 od společnosti Samyang má u všech 5 modelů rychlou clonu T1,5, která podporuje filmaře a umožňuje jim více se soustředit na scénu a kreativitu, aniž by se museli obávat o kvalitu obrazu, a to i v situacích se slabým osvětlením. Dostupná malá hloubka ostrosti navíc rozostřuje pozadí a zvýrazňuje objekt, čímž dodává příběhu hloubku.

Nová řada digitálních zrcadlovek VDSLR MK2 byla inovována o 9 lamel clony a může poskytnout nejnovější obrazové trendy. Hladký a kruhový bokeh dodává trojrozměrnou kvalitu a příjemný efekt rozostření. Zmenšením clony na malé hodnoty lze vytvořit i 18paprskové třesky.

Na žádost mnoha uživatelů je nyní řada MK2 vybavena funkcí utěsnění proti povětrnostním vlivům. Chrání tak nejzranitelnější mezeru mezi objektivem a bajonetem fotoaparátu a zabraňuje pronikání prachu, lehkého deště a sněhu. Umožňuje pořizovat úžasné snímky i v méně ideálních podmínkách.

Modely Samyang VDSLR MK2 mají nový elegantní design; černá a matná povrchová úprava zvyšuje použitelnost a profesionalitu na place. Jsou lehké, ale robustní a plně vybavené pro řadu projektů. Stupnice vzdáleností jsou čitelné z obou stran, stejně jako ohniskové vzdálenosti. Tyto funkce podporují intuitivnější práci tahačů zaostření a asistentů kamery.

 
Parametry

Parametry

Výrobce: Samyang
Kategorie: Objektivy

Hlavní parametry

BajonetEF
typ objektivuPevné sklo
Světelnost (f)3.1
Ohnisková vzdálenost14mm

Ostatní parametry

ŘadaSamyang VDSLR MK2