Samyang 14mm T3.1 VDSLR MK2 Canon EF

Společnost Samyang představuje novou řadu VDSLR MK2, která je vylepšena utěsněním proti povětrnostním vlivům, ohniskovými vzdálenostmi napsanými na obou stranách, elegantním designem…

Více informací

11 591 Kč s DPH 9 579 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
E-shop skladem 1 ks
Praha 1 ks
Kód zboží:
sam3.1/14vdslrmk2ef
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Společnost Samyang představuje novou řadu VDSLR MK2, která je vylepšena utěsněním proti povětrnostním vlivům, ohniskovými vzdálenostmi napsanými na obou stranách, elegantním designem a 9 lamelami clony. Tato průkopnická řada kinofilmových objektivů, která zdědila neuvěřitelnou kvalitu filmového videa od společnosti Samyang, bude neustále pomáhat nezávislým filmařům a režisérům nízkorozpočtových projektů rozšiřovat jejich tvůrčí obzory jako jejich první sada kinofilmových objektivů.

Nová řada VDSLR MK2 je uvedena na trh s 5 ohniskovými vzdálenostmi: 14 mm, 24 mm, 35 mm, 50 mm a 85 mm. Tyto úhly pohledu jsou nezbytné pro jakýkoli kreativní nebo komerční projekt. Všechny 4 objektivy jsou k dispozici a jsou plně kompatibilní se 6 bajonety fotoaparátů: Canon EF, Sony E, Nikon F, Canon M, Fuji X a MFT. Jsou vhodné pro digitální zrcadlovky i bezzrcadlovky a jsou připraveny podpořit všechny typy filmařů po celém světě.

Objektivy VDSLR společnosti Samyang jsou díky svým kompaktním rozměrům ideální pro fotografování z ruky a s gimbalem. Objektiv VDSLR 50 mm T1,5 MK2 je dlouhý pouze 7,47 cm a váží pouhých 525,8 g, ale je plně vybaven bezzrcadlovkovým clonovým kroužkem a zaostřovacím zařízením. Dlouhá zaostřovací vzdálenost více než 130° umožňuje kameramanům přesně a precizně zaostřit na fotografované objekty a vytváří profesionálnější dojem při natáčení videozáznamů než u fotografických objektivů s automatickým zaostřováním.

Na rozdíl od kompaktních rozměrů pokrývají objektivy VDSLR MK2 plnoformátové snímače (36 × 24 mm) a jsou připraveny pro vysoce kvalitní prostředí videoprodukce. Tato nová řada zdědila vynikající kvalitu obrazu předchozí řady: všech 5 objektivů má asférické členy, které snižují sférickou a optickou aberaci a vytvářejí jasný a živý obraz. Model s ohniskovou vzdáleností 50 mm je navíc vybaven hybridním asférickým členem objektivu, který zachovává kompaktní rozměry bez snížení výkonu.

Nezávislým filmařům šetří tento univerzální objektiv čas i rozpočet. Řada VDSLR MK2 od společnosti Samyang má u všech 5 modelů rychlou clonu T1,5, která podporuje filmaře a umožňuje jim více se soustředit na scénu a kreativitu, aniž by se museli obávat o kvalitu obrazu, a to i v situacích se slabým osvětlením. Dostupná malá hloubka ostrosti navíc rozostřuje pozadí a zvýrazňuje objekt, čímž dodává příběhu hloubku.

Nová řada digitálních zrcadlovek VDSLR MK2 byla inovována o 9 lamel clony a může poskytnout nejnovější obrazové trendy. Hladký a kruhový bokeh dodává trojrozměrnou kvalitu a příjemný efekt rozostření. Zmenšením clony na malé hodnoty lze vytvořit i 18paprskové třesky.

Na žádost mnoha uživatelů je nyní řada MK2 vybavena funkcí utěsnění proti povětrnostním vlivům. Chrání tak nejzranitelnější mezeru mezi objektivem a bajonetem fotoaparátu a zabraňuje pronikání prachu, lehkého deště a sněhu. Umožňuje pořizovat úžasné snímky i v méně ideálních podmínkách.

Modely Samyang VDSLR MK2 mají nový elegantní design; černá a matná povrchová úprava zvyšuje použitelnost a profesionalitu na place. Jsou lehké, ale robustní a plně vybavené pro řadu projektů. Stupnice vzdáleností jsou čitelné z obou stran, stejně jako ohniskové vzdálenosti. Tyto funkce podporují intuitivnější práci tahačů zaostření a asistentů kamery.

 
Parametry

Parametry

Výrobce: Samyang
Kategorie: Objektivy

Hlavní parametry

BajonetEF
Světelnost (f)3.1
Ohnisková vzdálenost14mm

Ostatní parametry

ŘadaSamyang VDSLR MK2