K&F 72MM CPL Filter True Color Circular Polarizers Filter with 28 Multi-Layer Coatings

Vylepšete své fotografie pomocí polarizačního filtru K&F Concept (CPL), který je navržen tak, aby vylepšil barvy a kontrast vašich snímků. Tento filtr je ideální pro odstranění odrazů od nekovových povrchů, jako je voda a sklo, což vede k živějším barvám a lepšímu kontrastu, zvláště účinný pro zachycení modré oblohy a bílých mraků při fotografování krajiny.…

Více informací

2 047 Kč s DPH 1 692 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 11. 12. od 09:00
Odešleme: 11. 12.
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Vylepšete své fotografie pomocí polarizačního filtru K&F Concept (CPL), který je navržen tak, aby vylepšil barvy a kontrast vašich snímků. Tento filtr je ideální pro odstranění odrazů od nekovových povrchů, jako je voda a sklo, což vede k živějším barvám a lepšímu kontrastu, zvláště účinný pro zachycení modré oblohy a bílých mraků při fotografování krajiny. Díky zcela nové technologii titanového povlaku se nemusíte obávat žádných nažloutlých barevných posunů na snímcích, naopak zajistí, že si vaše snímky a videa zachovají své věrné barvy. Objektiv je vyroben z vysoce kvalitního japonského optického skla, které je broušené a leštěné z obou stran, aby bylo zajištěno ultra vysoké rozlišení (UHD) bez ztráty ostrosti. Díky oboustranné 28vrstvé nanovrstvě je filtr vodotěsný a odolný proti poškrábání. Tato robustní konstrukce nabízí propustnost 45 % a účinně odstraňuje 99,9 % polarizačního světla, a to vše bez snížení kvality obrazu. CNC lichoběžníková konstrukce rámu filtru zajišťuje zvýšené tření při otáčení, což usnadňuje instalaci a demontáž objektivu. Ať už jste profesionální nebo amatérský fotograf, tento filtr CPL je cenným doplňkem vaší výbavy.

  • * 【Zvýšení barev a kontrastu】 Polarizační filtr (CPL) pro odstranění odrazů od nekovových povrchů, jako je voda a sklo, zvyšuje barevnost a kontrast, zejména při fotografování bílých mraků a modré oblohy.
  • * 【Bez částečné žluté】 Zcela nová technologie titanového povlaku, která zajišťuje bez problému částečné žluté, obnovuje věrné barvy obrazu a videa.
  • * 【Japonské optické sklo AGC】 Objektiv je vyroben z prvotřídního japonského optického skla a obě strany jsou broušené a leštěné, což zajišťuje rozlišení UHD bez ztráty ostrosti.
  • * 【28 vrstev nanopovlaku】 Oboustranný 28vrstvý nano povlak, vodotěsný a odolný proti poškrábání, zajišťuje filtr s propustností 45 % a odstraňuje 99,9 % polarizačního světla, bez vlivu na kvalitu obrazu.
  • * 【CNC lichoběžníkový rám】Konstrukce rámu CNC s lichoběžníkovým vzorem zajišťuje zvýšené tření při otáčení, snadnou instalaci/snímání objektivu.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruCPL
Formát filtru72mm