K&F 95MM XU06 Nano-X B270 MCUV Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

UV filtry K&F Concept poskytují výjimečnou ochranu objektivu a chrání jej před nečistotami, škrábanci, otisky prstů a neočekávaným poškozením. Tyto filtry také zvyšují kontrast a jasnost vašich digitálních snímků tím, že snižují přítomnost ultrafialového (UV) záření a s ním spojeného oparu. Tyto filtry jsou vyrobeny z prvotřídního HD skla, které se díky…

Více informací

1 239 Kč s DPH 1 024 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

UV filtry K&F Concept poskytují výjimečnou ochranu objektivu a chrání jej před nečistotami, škrábanci, otisky prstů a neočekávaným poškozením. Tyto filtry také zvyšují kontrast a jasnost vašich digitálních snímků tím, že snižují přítomnost ultrafialového (UV) záření a s ním spojeného oparu. Tyto filtry jsou vyrobeny z prvotřídního HD skla, které se díky japonskému optickému sklu může pochlubit vysokou hustotou ostrého řezu a je čtyřikrát pevnější, a zajišťují tak trvalou odolnost a vynikající optickou kvalitu. Jsou vybaveny 28 vícevrstvými vrstvami s hydrofobními vlastnostmi a odolností proti poškrábání, zaručují 99,6% propustnost světla a účinně minimalizují odrazy od země i od samotného filtru, čímž zachovávají skutečné barvy vašich snímků. Tenký 3,3mm rámeček UV filtru K&F Concept HD, vyrobený technologií oboustranného leštění, zajišťuje, že nedochází k vinětaci, a poskytuje jasné a ostré výsledky i při použití teleobjektivů. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, kterou najdete na tubusu objektivu nebo pod krytkou objektivu a je označena symbolem "Φ" (průměr). Například Φ95 označuje velikost závitu objektivu 95 mm.

  • * 【Ochrana proti ultrafialovému záření】UV filtry chrání objektiv před nečistotami, škrábanci, otisky prstů a náhodným poškozením. Snižují zamlžení a zlepšují kontrast videa a digitálních snímků minimalizací množství ultrafialového (UV) světla.
  • * 【Premium HD sklo】 Vysoce husté ostře řezané UV sklo; Chemicky vylepšené optické sklo je 4x pevnější, vyrobené z japonského optického skla.
  • * 【NANOTEC】Tento UV filtr s 28 vícevrstvými povlaky, hydrofobní, odolný proti poškrábání. Propustnost 99,6 %, účinně snižuje odrazy pocházející z podkladu i samotného filtru, což zajišťuje věrné barvy snímků.
  • * 【Teleobjektiv bez vinětace】K&F Concept HD uv filtr rám pouze 3,3 mm s technologií oboustranného leštění bez vinětace a snímky stále čisté i na teleobjektivu.
  • * 【Poznámka】Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu bude vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu. Toto číslo je vždy doplněno symbolem "Φ" (průměr). Například: Φ95 = velikost závitu objektivu 95 mm.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruUV Filtr
Typ filtruMCUV
Formát filtru95mm