K&F 77MM XU06 Nano-X B270 MCUV Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

UV filtry K&F Concept poskytují komplexní ochranu objektivu a chrání jej před nečistotami, škrábanci, otisky prstů a náhodným poškozením. Tyto filtry jsou vyrobeny z prvotřídního HD skla a využívají vysoce husté ostře řezané UV sklo, které zvyšuje jejich pevnost díky japonskému optickému sklu. Díky 28 vícevrstvým vrstvám využívajícím technologii NANOTEC…

Více informací

687 Kč s DPH 568 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

UV filtry K&F Concept poskytují komplexní ochranu objektivu a chrání jej před nečistotami, škrábanci, otisky prstů a náhodným poškozením. Tyto filtry jsou vyrobeny z prvotřídního HD skla a využívají vysoce husté ostře řezané UV sklo, které zvyšuje jejich pevnost díky japonskému optickému sklu. Díky 28 vícevrstvým vrstvám využívajícím technologii NANOTEC jsou tyto filtry hydrofobní a odolné proti poškrábání, zajišťují 99,6% propustnost světla a zároveň snižují odrazy od země i samotného filtru, čímž zachovávají skutečné barvy na vašich snímcích. Velmi tenký 3,3mm rámeček s technologií oboustranného leštění zabraňuje vinětaci i u teleobjektivů. Před objednáním si ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, která je obvykle vyznačena na tubusu objektivu nebo pod krytkou objektivu, vždy před symbolem "Φ" (průměr), například Φ77 pro velikost závitu objektivu 77 mm.

  • * 【Ochrana proti ultrafialovému záření】UV filtry chrání objektiv před nečistotami, škrábanci, otisky prstů a náhodným poškozením. Snižují zamlžení a zlepšují kontrast videa a digitálních snímků minimalizací množství ultrafialového (UV) světla.
  • * 【Premium HD sklo】 Vysoce husté ostře řezané UV sklo; Chemicky vylepšené optické sklo je 4x pevnější, vyrobené z japonského optického skla.
  • * 【NANOTEC】Tento UV filtr s 28 vícevrstvými povlaky, hydrofobní, odolný proti poškrábání. Propustnost 99,6 %, účinně snižuje odrazy pocházející z podkladu i samotného filtru, což zajišťuje věrné barvy snímků.
  • * 【Teleobjektiv bez vinětace】K&F Concept HD uv filtr rám pouze 3,3 mm s technologií oboustranného leštění bez vinětace a snímky stále čisté i na teleobjektivu.
  • * 【Poznámka】Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu bude vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu. Toto číslo je vždy doplněno symbolem "Φ" (průměr). Například: Φ77 = velikost závitu objektivu 77 mm.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry