K&F 72MM XU06 Nano-X B270 MCUV Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Chraňte svůj cenný objektiv fotoaparátu pomocí UV filtru K&F Concept, který vás ochrání před nečistotami, škrábanci, otisky prstů a nepředvídanými nehodami. Tento filtr vylepšuje vaše video a digitální snímky tím, že minimalizuje vnikání ultrafialového (UV) světla, snižuje zamlžení a zvyšuje kontrast. Je vyroben z prvotřídního HD skla s vysokou hustotou,…

Více informací

1 217 Kč s DPH 1 006 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Chraňte svůj cenný objektiv fotoaparátu pomocí UV filtru K&F Concept, který vás ochrání před nečistotami, škrábanci, otisky prstů a nepředvídanými nehodami. Tento filtr vylepšuje vaše video a digitální snímky tím, že minimalizuje vnikání ultrafialového (UV) světla, snižuje zamlžení a zvyšuje kontrast. Je vyroben z prvotřídního HD skla s vysokou hustotou, ostře řezaným UV sklem a posílen japonským optickým sklem, je čtyřikrát odolnější a slibuje výjimečnou trvanlivost a kvalitu obrazu. UV filtr se může pochlubit 28 vícevrstvými vrstvami s technologií NANOTEC, díky nimž je hydrofobní a odolný proti poškrábání. S působivou 99,6% mírou propustnosti účinně minimalizuje odrazy a zajišťuje věrné barvy na snímcích. Dokonce i u teleobjektivů tenký 3,3mm rámeček filtru s technologií oboustranného leštění eliminuje vinětaci a poskytuje jasné a ostré výsledky. Před zakoupením si ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, která je obvykle vyznačena na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu a vždy jí předchází symbol "Φ" (průměr), například Φ72 pro velikost závitu objektivu 72 mm. Vylepšete ochranu svého objektivu tímto výjimečným UV filtrem od společnosti K&F Concept.

  • * 【Ochrana proti ultrafialovému záření】UV filtry chrání objektiv před nečistotami, škrábanci, otisky prstů a náhodným poškozením. Snižují zamlžení a zlepšují kontrast videa a digitálních snímků minimalizací množství ultrafialového (UV) světla.
  • * 【Premium HD sklo】 Vysoce husté ostře řezané UV sklo; Chemicky vylepšené optické sklo je 4x pevnější, vyrobené z japonského optického skla.
  • * 【NANOTEC】Tento UV filtr s 28 vícevrstvými povlaky, hydrofobní, odolný proti poškrábání. Propustnost 99,6 %, účinně snižuje odrazy pocházející z podkladu i samotného filtru, což zajišťuje věrné barvy snímků.
  • * 【Teleobjektiv bez vinětace】K&F Concept HD uv filtr rám pouze 3,3 mm s technologií oboustranného leštění bez vinětace a snímky stále čisté i na teleobjektivu.
  • * 【Poznámka】Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu bude vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu. Toto číslo je vždy doplněno symbolem "Φ" (průměr). Například: Φ72 = velikost závitu objektivu 72 mm.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry