K&F 86MM XU06 Nano-X B270 MCUV Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Chraňte svůj objektiv před nečistotami, škrábanci, otisky prstů a náhodným poškozením pomocí UV filtrů. Tyto filtry zvyšují kontrast a snižují zamlžení na fotografiích a videích tím, že minimalizují vnikání ultrafialového (UV) světla. Jsou vyrobeny z prvotřídního HD skla, které má vysokou hustotu, ostře řezané UV sklo, je čtyřikrát pevnější a je vyrobeno z…

Více informací

2 075 Kč s DPH 1 715 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Chraňte svůj objektiv před nečistotami, škrábanci, otisky prstů a náhodným poškozením pomocí UV filtrů. Tyto filtry zvyšují kontrast a snižují zamlžení na fotografiích a videích tím, že minimalizují vnikání ultrafialového (UV) světla. Jsou vyrobeny z prvotřídního HD skla, které má vysokou hustotu, ostře řezané UV sklo, je čtyřikrát pevnější a je vyrobeno z japonského optického skla, které prochází chemickým vylepšením. UV filtr se může pochlubit 28 vícevrstvými vrstvami, díky nimž je hydrofobní a odolný proti poškrábání a zajišťuje 99,6% propustnost světla, přičemž účinně minimalizuje odrazy od země i od samotného filtru. Díky tenkému rámečku o tloušťce pouhých 3,3 mm a technologii oboustranného leštění tyto filtry zabraňují vinětaci i u teleobjektivů a poskytují jasné a ostré snímky. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, která je obvykle vyznačena na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu a označena symbolem "Φ" (průměr). Například Φ86 označuje velikost závitu objektivu 86 mm.

  • * 【Ochrana proti ultrafialovému záření】UV filtry chrání objektiv před nečistotami, škrábanci, otisky prstů a náhodným poškozením. Snižují zamlžení a zlepšují kontrast videa a digitálních snímků minimalizací množství ultrafialového (UV) světla.
  • * 【Premium HD sklo】 Vysoce husté ostře řezané UV sklo; Chemicky vylepšené optické sklo je 4x pevnější, vyrobené z japonského optického skla.
  • * 【NANOTEC】Tento UV filtr s 28 vícevrstvými povlaky, hydrofobní, odolný proti poškrábání. Propustnost 99,6 %, účinně snižuje odrazy pocházející z podkladu i samotného filtru, což zajišťuje věrné barvy snímků.
  • * 【Teleobjektiv bez vinětace】K&F Concept HD uv filtr rám pouze 3,3 mm s technologií oboustranného leštění bez vinětace a snímky stále čisté i na teleobjektivu.
  • * 【Poznámka】Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu bude vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu. Toto číslo je vždy doplněno symbolem "Φ" (průměr). Například: Φ86 = velikost závitu objektivu 86 mm.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry