K&F 77MM Nano-X Black Mist Filter 1/8, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Dosáhněte měkkého a jemného osvětlení pomocí difuzního filtru K&F Concept 1/8 Black, který je ideální pro vylepšení portrétní fotografie. Tento filtr změkčuje ostré světla a zjemňuje pleť a póry, čímž vytváří snový filmový efekt. Díky technologii oboustranného leštění zajišťuje vysoké rozlišení v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm, takže je ideální pro…

Více informací

Speciální akce: -2%
1 919 Kč 1 889 Kč s DPH 1 561 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Dosáhněte měkkého a jemného osvětlení pomocí difuzního filtru K&F Concept 1/8 Black, který je ideální pro vylepšení portrétní fotografie. Tento filtr změkčuje ostré světla a zjemňuje pleť a póry, čímž vytváří snový filmový efekt. Díky technologii oboustranného leštění zajišťuje vysoké rozlišení v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm, takže je ideální pro natáčení videa. Tento filtr je vyroben z vysoce přesného japonského optického skla AGC s vícenásobnými vrstvami, nabízí vynikající průhlednost s propustností 87 % a účinně snižuje odrazy. Jeho hydrofobní vlastnosti, odolnost proti poškrábání a olejivzdornost zajišťují snadné čištění a údržbu. Velmi tenký 3,3mm rámeček eliminuje vinětaci a tmavé rohy, a to i u širokoúhlých objektivů a teleobjektivů. Kompatibilní se všemi 77mm objektivy, před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu je obvykle vyznačena na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu a vždy jí předchází symbol "ø" (průměr). Vylepšete své fotografie tímto univerzálním filtrem, který je ideální pro valentýnské fotografování.

  • * 【Funkce 】Díky difuznímu filtru K&F Concept 1/8 black je obraz nebo světlo videa měkké a kontroluje světelné odlesky, takže pleť nebo póry jsou jemnější, technologie oboustranného leštění zajišťuje vysoké rozlišení v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm.. fotografická výbava pro valentýnské fotografování
  • * 【Dovoz optického skla AGC】Černý difuzní1/8 filtr Vyrobeno japonským vysoce přesným optickým sklem AGC, vícevrstvá povrchová úprava pro extra průhlednost až 87% propustnost, účinně snižuje odrazy pocházející ze samotného filtru.
  • * 【28 Vícevrstvé povlaky】Černý difuzní 1/8 filtr K&F s oboustrannými povlaky, hydrofobní, odolný proti poškrábání a oleji, bez vlivu na kvalitu obrazu, snadný na čištění a přenášení.
  • * 【Žádná vinětace 】Tento černý difuzní1/8 filtr s ultra tenkým rámečkem o tloušťce pouhých 3,3 mm zabraňuje vinětaci a tmavým rohům na širokoúhlých a teleobjektivních čočkách, rámeček CNC-Non slip design pro snadné nasazení a vyjmutí.
  • * 【Poznámka】Tento černý měkký 1/8 filtr je kompatibilní se všemi 77mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu bude vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu. Tomuto číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry