K&F 82MM Nano-X Black Mist Filter 1/8, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Pořizujte úžasné valentýnské snímky s difuzním filtrem K&F Concept 1/8 Black. Tento filtr změkčuje světlo, redukuje světelné odlesky a zvýrazňuje jemnost pleti a pórů, což je ideální pro portrétní fotografie a videa. Je vyroben z japonského optického skla AGC a může se pochlubit 28 vícevrstvými vrstvami, které zajišťují 87% propustnost a minimalizují odrazy.…

Více informací

Speciální akce: -41%
3 017 Kč 1 790 Kč s DPH 1 479 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Pořizujte úžasné valentýnské snímky s difuzním filtrem K&F Concept 1/8 Black. Tento filtr změkčuje světlo, redukuje světelné odlesky a zvýrazňuje jemnost pleti a pórů, což je ideální pro portrétní fotografie a videa. Je vyroben z japonského optického skla AGC a může se pochlubit 28 vícevrstvými vrstvami, které zajišťují 87% propustnost a minimalizují odrazy. Technologie oboustranného leštění udržuje vysoké rozlišení v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm. Díky mimořádně tenkému rámečku (3,3 mm) eliminuje vinětaci a tmavé rohy u širokoúhlých objektivů i teleobjektivů. Kompatibilní s 82mm objektivy, ověřte si velikost závitu svého fotoaparátu (obvykle označenou na tubusu objektivu) symbolem "ø" a průměrem.

  • * 【Funkce 】Díky difuznímu filtru K&F Concept 1/8 black je obraz nebo světlo videa měkké a kontroluje světelné odlesky, takže pleť nebo póry jsou jemnější, technologie oboustranného leštění zajišťuje vysoké rozlišení v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm.. fotografická výbava pro valentýnské fotografování
  • * 【Dovoz optického skla AGC】Černý difuzní1/8 filtr Vyrobeno japonským vysoce přesným optickým sklem AGC, vícevrstvou povrchovou úpravou pro extra průhlednost až 87% propustnost, účinně snižuje odrazy pocházející ze samotného filtru.
  • * 【28 Vícevrstvé povlaky】Černý difuzní 1/8 filtr K&F s oboustrannými povlaky, hydrofobní, odolný proti poškrábání a oleji, bez vlivu na kvalitu obrazu, snadný na čištění a přenášení.
  • * 【Žádná vinětace 】Tento černý difuzní1/8 filtr s ultra tenkým rámečkem o tloušťce pouhých 3,3 mm zabraňuje vinětaci a tmavým rohům na širokoúhlých a teleobjektivních čočkách, rámeček CNC-Non slip design pro snadné nasazení a vyjmutí.
  • * 【Poznámka】Tento černý měkký 1/8 filtr je kompatibilní se všemi 82mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu bude vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu. Tomuto číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry