K&F 62MM Nano-X Black Mist Filter 1/8, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Difuzní filtr K&F Concept 1/8 Black je nezbytným nástrojem pro fotografy a kameramany, kteří chtějí svým snímkům dodat nádech romantiky a jemnosti. Tento filtr, ideální pro valentýnské snímky, jemně změkčuje světlo, redukuje světelné odlesky a zvýrazňuje texturu pleti a detaily pórů. Je vyroben z japonského vysoce přesného optického skla AGC s vícevrstvými…

Více informací

Speciální akce: 1 359 Kč
1 359 Kč s DPH 1 123 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Difuzní filtr K&F Concept 1/8 Black je nezbytným nástrojem pro fotografy a kameramany, kteří chtějí svým snímkům dodat nádech romantiky a jemnosti. Tento filtr, ideální pro valentýnské snímky, jemně změkčuje světlo, redukuje světelné odlesky a zvýrazňuje texturu pleti a detaily pórů. Je vyroben z japonského vysoce přesného optického skla AGC s vícevrstvými vrstvami a nabízí pozoruhodnou průhlednost s propustností 87 % a zároveň účinně minimalizuje nežádoucí odrazy. Jeho 28 vícevrstvých vrstev poskytuje hydrofobní vlastnosti, odolnost proti poškrábání a olejivzdornost, což zajišťuje, že neohrožuje kvalitu obrazu a umožňuje snadnou údržbu a přenosnost. Díky ultra tenkému 3,3mm rámečku eliminuje vinětaci a tmavé rohy u širokoúhlých objektivů i teleobjektivů. Rámeček s protiskluzovou konstrukcí CNC zjednodušuje instalaci a demontáž, takže tento filtr je univerzálním doplňkem vaší fotografické výbavy. Je kompatibilní se všemi 62mm objektivy, před objednáním je však nezbytné ověřit velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, který je obvykle označen symbolem "ø" (průměr) na tubusu objektivu nebo pod krytkou objektivu.

  • * 【Funkce 】Díky difuznímu filtru K&F Concept 1/8 black je obraz nebo světlo videa měkké a kontroluje světelné odlesky, takže pleť nebo póry jsou jemnější, technologie oboustranného leštění zajišťuje vysoké rozlišení v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm.. fotografická výbava pro valentýnské fotografování
  • * 【Dovoz optického skla AGC】Černý difuzní1/8 filtr Vyrobeno japonským vysoce přesným optickým sklem AGC, vícevrstvou povrchovou úpravou pro extra průhlednost až 87% propustnost, účinně snižuje odrazy pocházející ze samotného filtru.
  • * 【28 Vícevrstvé povlaky】Černý difuzní 1/8 filtr K&F s oboustrannými povlaky, hydrofobní, odolný proti poškrábání a oleji, bez vlivu na kvalitu obrazu, snadný na čištění a přenášení.
  • * 【Žádná vinětace 】Tento černý difuzní1/8 filtr s ultra tenkým rámečkem o tloušťce pouhých 3,3 mm zabraňuje vinětaci a tmavým rohům na širokoúhlých a teleobjektivních čočkách, rámeček CNC-Non slip design pro snadné nasazení a vyjmutí.
  • * 【Poznámka】Tento černý měkký 1/8 filtr je kompatibilní se všemi 62mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu bude vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu. Tomuto číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry