K&F 67MM Nano-X Black Mist Filter 1/8, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Difuzní filtr K&F Concept 1/8 black je univerzální nástroj pro dosažení měkkého a lichotivého osvětlení na fotografiích i videích. Díky technologii oboustranného leštění zajišťuje vysoké rozlišení v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm. Vyroben z vysoce přesného japonského optického skla AGC a vybaven vícevrstvými vrstvami nabízí pozoruhodnou průhlednost…

Více informací

Speciální akce: 1 449 Kč
1 449 Kč s DPH 1 198 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 22. 07. od 09:00
Odešleme: 22. 07.
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Difuzní filtr K&F Concept 1/8 black je univerzální nástroj pro dosažení měkkého a lichotivého osvětlení na fotografiích i videích. Díky technologii oboustranného leštění zajišťuje vysoké rozlišení v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm. Vyroben z vysoce přesného japonského optického skla AGC a vybaven vícevrstvými vrstvami nabízí pozoruhodnou průhlednost s propustností 87 % a zároveň účinně snižuje odrazy od samotného filtru. Díky 28 vrstvám povlaků je hydrofobní, odolný proti poškrábání a olejivzdorný, což zajišťuje, že nedochází ke snížení kvality obrazu, a usnadňuje čištění. Jeho ultra tenký 3,3mm rámeček zabraňuje vinětaci a tmavým rohům, a to i u širokoúhlých objektivů a teleobjektivů, díky CNC protiskluzové konstrukci pro snadnou instalaci a demontáž. Před objednáním zkontrolujte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, protože tento filtr je kompatibilní se všemi 67mm objektivy. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu je obvykle vyznačena na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu a předchází jí symbol "ø" (průměr). Ideální pro fotografy a kameramany, kteří chtějí vytvořit měkké, profesionálně vypadající snímky, zejména pro zvláštní příležitosti, jako je například valentýnské fotografování.

  • * 【Funkce 】Díky difuznímu filtru K&F Concept 1/8 black je obraz nebo světlo videa měkké a kontroluje světelné odlesky, takže pleť nebo póry jsou jemnější, technologie oboustranného leštění zajišťuje vysoké rozlišení v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm.. fotografická výbava pro valentýnské fotografování
  • * 【Dovoz optického skla AGC】Černý difuzní1/8 filtr Vyrobeno japonským vysoce přesným optickým sklem AGC, vícevrstvou povrchovou úpravou pro extra průhlednost až 87% propustnost, účinně snižuje odrazy pocházející ze samotného filtru.
  • * 【28 Vícevrstvé povlaky】Černý difuzní 1/8 filtr K&F s oboustrannými povlaky, hydrofobní, odolný proti poškrábání a oleji, bez vlivu na kvalitu obrazu, snadný na čištění a přenášení.
  • * 【Žádná vinětace 】Tento černý difuzní1/8 filtr s ultra tenkým rámečkem o tloušťce pouhých 3,3 mm zabraňuje vinětaci a tmavým rohům na širokoúhlých a teleobjektivních čočkách, rámeček CNC-Non slip design pro snadné nasazení a vyjmutí.
  • * 【Poznámka】Tento černý měkký 1/8 filtr je kompatibilní se všemi 67mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu bude vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu. Tomuto číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruBlack Mist
Formát filtru67mm