K&F 72MM Nano-X Black Mist Filter 1/8, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Difuzní filtr K&F Concept 1/8 Black plní při fotografování zásadní funkci, neboť umožňuje změkčit osvětlení na snímcích a videích a zároveň kontrolovat odlesky světel pro jemnější pleť a lepší detaily, zejména při ohniskové vzdálenosti 550 mm. Tento černý difuzní filtr 1/8, vyrobený z prvotřídního japonského optického skla AGC, je vybaven vícevrstvými…

Více informací

Speciální akce: 1 569 Kč
1 569 Kč s DPH 1 297 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Difuzní filtr K&F Concept 1/8 Black plní při fotografování zásadní funkci, neboť umožňuje změkčit osvětlení na snímcích a videích a zároveň kontrolovat odlesky světel pro jemnější pleť a lepší detaily, zejména při ohniskové vzdálenosti 550 mm. Tento černý difuzní filtr 1/8, vyrobený z prvotřídního japonského optického skla AGC, je vybaven vícevrstvými vrstvami, které zajišťují mimořádnou průhlednost, s vysokou propustností 87 %, která účinně snižuje odrazy způsobené samotným filtrem. Jeho oboustranné povlaky jsou hydrofobní, odolné proti poškrábání a olejivzdorné, což zajišťuje, že neovlivní kvalitu obrazu a zároveň se snadno čistí a přenáší. Díky ultra tenkému 3,3mm rámečku filtr eliminuje vinětaci a tmavé rohy u širokoúhlých objektivů i teleobjektivů, čemuž napomáhá i CNC protiskluzová konstrukce rámečku pro snadnou instalaci a demontáž. Je kompatibilní se všemi 72mm objektivy, ale fotografové by si před objednáním měli ověřit velikost závitu objektivu svého fotoaparátu, která je obvykle vyznačena na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu a vždy jí předchází symbol "ø" (průměr). Tento filtr je cenným doplňkem fotografické výbavy, ideálním pro vylepšení valentýnských snímků a dalších.

  • * 【Funkce 】Díky difuznímu filtru K&F Concept 1/8 black je obraz nebo světlo videa měkké a kontroluje světelné odlesky, takže pleť nebo póry jsou jemnější, technologie oboustranného leštění zajišťuje vysoké rozlišení v rámci ohniskové vzdálenosti 550 mm.. fotografická výbava pro valentýnské fotografování
  • * 【Dovoz optického skla AGC】Černý difuzní1/8 filtr Vyrobeno japonským vysoce přesným optickým sklem AGC, vícevrstvou povrchovou úpravou pro extra průhlednost až 87% propustnost, účinně snižuje odrazy pocházející ze samotného filtru.
  • * 【28 Vícevrstvé povlaky】Černý difuzní 1/8 filtr K&F s oboustrannými povlaky, hydrofobní, odolný proti poškrábání a oleji, bez vlivu na kvalitu obrazu, snadný na čištění a přenášení.
  • * 【Žádná vinětace 】Tento černý difuzní1/8 filtr s ultra tenkým rámečkem o tloušťce pouhých 3,3 mm zabraňuje vinětaci a tmavým rohům na širokoúhlých a teleobjektivních čočkách, rámeček CNC-Non slip design pro snadné nasazení a vyjmutí.
  • * 【Poznámka】Tento černý měkký 1/8 filtr je kompatibilní se všemi 72mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu bude vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu. Tomuto číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry