K&F 82mm 3pcs Professional Lens Filter Kit (MCUV/CPL/ND4) + Filter Pouch+3pcs*Cleaning Cloth

Objevte sadu profesionálních fotografických filtrů K&F Concept, která obsahuje UV filtr, polarizační filtr CPL, filtr ND4, čisticí hadřík na objektiv a praktickou brašnu na filtry. Kompatibilní s oblíbenými objektivy, jako jsou Sigma 10-20 mm f/3,5, EF 24-70 mm f/2,8L II USM a další. Sada je vybavena vysoce kvalitními dováženými japonskými optickými skly…

Více informací

1 979 Kč s DPH 1 636 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 26. 02. od 09:00
Odešleme: 26. 02.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Objevte sadu profesionálních fotografických filtrů K&F Concept, která obsahuje UV filtr, polarizační filtr CPL, filtr ND4, čisticí hadřík na objektiv a praktickou brašnu na filtry. Kompatibilní s oblíbenými objektivy, jako jsou Sigma 10-20 mm f/3,5, EF 24-70 mm f/2,8L II USM a další. Sada je vybavena vysoce kvalitními dováženými japonskými optickými skly s modrou vrstvou pro antireflexní ochranu, která zajišťuje věrné barvy a kvalitu obrazu. Přiložená optická čisticí utěrka z mikrovlákna a brašna na filtry dodají vašemu fotografickému vybavení praktičnost a nabídnou snadnou údržbu a přenosnost. Před objednáním zkontrolujte velikost závitu objektivu svého fotoaparátu a užijte si lepší fotografické zážitky s našimi univerzálními filtry.

* 【Sada obsahuje】Sada profesionálních fotografických filtrů z optického skla K&F Concept obsahuje UV filtr + polarizační filtr CPL + filtr s neutrální hustotou (ND4) + sáček na filtry + s hadříkem na čištění objektivu.
* 【Kompatibility objektivů】: Oblíbený objektiv Sigma 10-20 mm f/3,5 , 50-100 mm F1,8 , 135 mm f/1,8 , 10-20 mm f/3,5 , EF 24-70 mm f/2,8L II USM , 16-35 mm f/2,8L III USM.
* 【S čisticí utěrkou na objektiv a sáčkem na filtry】Optická čisticí utěrka z mikrovlákna, jemná struktura, měkká a nepouští vlákna, lze ji prát a opakovaně používat, ideální pro čištění prachu na objektivu a fotoaparátu. Do sáčku na filtry se vejdou 3 filtry, snadno se přenáší.
* 【Dovozní optické sklo】Všechny filtry jsou vyrobeny z dovozového japonského optického skla s modrou povrchovou úpravou, vysokou antireflexní schopností, která zajišťuje skutečnou barevnost a kvalitu obrazu, konstrukce rámu CNC zvyšující tření umožňuje snadnou instalaci a vyjmutí filtru.
* 【POZNÁMKA】: Filtry Theis K&F Concept jsou kompatibilní se všemi 82mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu bude vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu. Tomuto číslu vždy předchází symbol "Ø" (průměr). Například: Ø82 = velikost závitu objektivu 82 mm.

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry