FieldCast

FieldCast
Filtrování produktů

Dostupnost

Určeno pro

Hlavní parametry

Typ kabelu

Délka

Provedení

Typ konektoru

Samec / Samice

Průměr kabelu

Barva

Tvar konektoru

Ostatní parametry

Jiné

FieldCast 12G SFP Optical Transceiver

Skladem > 5 ks
bez DPH 4 508 Kč 5 455 Kč

FieldCast 3G SFP Optical Transceiver

Skladem > 5 ks
bez DPH 1 584 Kč 1 917 Kč

FieldCast 6G SFP Optical Transceiver

Skladem > 5 ks
bez DPH 3 046 Kč 3 686 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 2Core Multimode Ultra Light 200m Fibre Cable

3-5 dnů
bez DPH 18 590 Kč 22 494 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 4Core Single Mode Ultra Light 100m Fibre Cable

3-5 dnů
bez DPH 18 590 Kč 22 494 Kč

FieldCast 2Core Single Mode Ultra Light 100m Fibre Cable

Skladem 2 ks
bez DPH 10 111 Kč 12 234 Kč

FieldCast 4Core MM Coupler Cable

Skladem 1 ks
bez DPH 6 213 Kč 7 518 Kč

FieldCast Adapter One

3-5 dnů
bez DPH 7 285 Kč 8 815 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K Kickstart Bundle for one BMD Studio Camera

3-5 dnů
bez DPH 23 428 Kč 28 348 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Varifocal Bundle - Heavy Duty

3-5 dnů
bez DPH 59 860 Kč 72 431 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Varifocal Bundle - Ultra Light

3-5 dnů
bez DPH 54 648 Kč 66 124 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Micro Zoom Bundle - Heavy Duty

3-5 dnů
bez DPH 52 850 Kč 63 949 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Micro Zoom Bundle - Ultra Light

3-5 dnů
bez DPH 47 638 Kč 57 642 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Micro Bundle - Heavy Duty

3-5 dnů
bez DPH 50 505 Kč 61 111 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Micro Bundle - Ultra Light

3-5 dnů
bez DPH 45 293 Kč 54 805 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast Monitor Monk

3-5 dnů
bez DPH 21 807 Kč 26 386 Kč

FieldCast Converter 19 OpticalCON

3-5 dnů
bez DPH 16 158 Kč 19 551 Kč

FieldCast Converter 19 LC

3-5 dnů
bez DPH 12 900 Kč 15 609 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast Converter 19 Hybrid

3-5 dnů
bez DPH 18 216 Kč 22 041 Kč

FieldCast Converter 19 2Core

3-5 dnů
bez DPH 15 610 Kč 18 888 Kč

FieldCast Converter 17 OpticalCON

3-5 dnů
bez DPH 14 333 Kč 17 343 Kč

FieldCast Converter 17 LC

3-5 dnů
bez DPH 11 727 Kč 14 190 Kč

FieldCast Converter 17 Hybrid

3-5 dnů
bez DPH 16 418 Kč 19 866 Kč

FieldCast Converter 17 2Core

3-5 dnů
bez DPH 13 812 Kč 16 713 Kč

FieldCast Converter 16 OpticalCON

3-5 dnů
bez DPH 14 333 Kč 17 343 Kč

FieldCast Converter 16 LC

3-5 dnů
bez DPH 11 727 Kč 14 190 Kč

FieldCast Converter 16 Hybrid

3-5 dnů
bez DPH 16 418 Kč 19 866 Kč

FieldCast Converter 16 2Core

3-5 dnů
bez DPH 13 812 Kč 16 713 Kč

FieldCast Converter 15 OpticalCON

3-5 dnů
bez DPH 13 279 Kč 16 068 Kč

FieldCast Converter 15 LC

3-5 dnů
bez DPH 10 842 Kč 13 119 Kč