Optické kabely FieldCast

Filtrování produktů
×

Dostupnost

Hlavní parametry

Typ kabelu

Délka

Provedení

Typ konektoru

Samec / Samice

Průměr kabelu

Barva

Tvar konektoru

Ostatní parametry

Jiné

Najděte si rychle příslušenství k Vaší kameře

FieldCast 3G SFP Optical Transceiver

3G SFP optický modul Obousměrný provoz (Tx/Rx), vlnová délka 1310 nm Kompatibilní
bez DPH 1 607 Kč
1 944 Kč
Skladem > 5 ks

FieldCast 6G SFP Optical Transceiver

6G SFP optický modul Obousměrný provoz (Tx/Rx), vlnová délka 1310 nm Kompatibilní
bez DPH 3 088 Kč
3 737 Kč
Skladem > 5 ks

FieldCast 2Core Multimode Ultra Light 200m Fibre Cable

  • Doprava zdarma
2Core main cable MM UL (ultra light) 200 meters
bez DPH 18 590 Kč
22 494 Kč
Na dotaz

FieldCast 4Core Single Mode Ultra Light 100m Fibre Cable

  • Doprava zdarma
4Core main cable SM UL (ultra light) 100 meters
bez DPH 18 590 Kč
22 494 Kč
Na dotaz

FieldCast 4Core MM Coupler Cable

Spojovací kabel FieldCast k propojení dvou hlavních kabelů na bubnu
bez DPH 13 437 Kč
16 259 Kč
Skladem 1 ks

FieldCast 2Core Single Mode Adaptor Cable

bez DPH 2 768 Kč
3 349 Kč
Skladem 1 ks

FieldCast 2Core SM Hybrid Coupler Cable

Hybridní spojovací kabel FieldCast 2Core SM
bez DPH 15 784 Kč
19 099 Kč
Na dotaz

FieldCast 4K Kickstart Bundle for one BMD Studio Camera

  • Doprava zdarma
bez DPH 23 428 Kč
28 348 Kč
Na dotaz

FieldCast 4K POV Varifocal Bundle - Heavy Duty

  • Doprava zdarma
bez DPH 59 860 Kč
72 431 Kč
Na dotaz

FieldCast 4K POV Varifocal Bundle - Ultra Light

  • Doprava zdarma
bez DPH 54 648 Kč
66 124 Kč
Na dotaz

FieldCast 4K POV Micro Zoom Bundle - Heavy Duty

  • Doprava zdarma
bez DPH 52 850 Kč
63 949 Kč
Na dotaz

FieldCast 4K POV Micro Zoom Bundle - Ultra Light

  • Doprava zdarma
bez DPH 47 638 Kč
57 642 Kč
Na dotaz

FieldCast 4K POV Micro Bundle - Heavy Duty

  • Doprava zdarma
bez DPH 50 505 Kč
61 111 Kč
Na dotaz

FieldCast 4K POV Micro Bundle - Ultra Light

  • Doprava zdarma
bez DPH 45 293 Kč
54 805 Kč
Na dotaz

FieldCast Monitor Monk

  • Doprava zdarma
bez DPH 22 107 Kč
26 750 Kč
Na dotaz

FieldCast Converter 19 OpticalCON

bez DPH 16 158 Kč
19 551 Kč
Na dotaz

FieldCast Converter 19 LC

bez DPH 12 900 Kč
15 609 Kč
Na dotaz

FieldCast Converter 19 Hybrid

  • Doprava zdarma
bez DPH 18 216 Kč
22 041 Kč
Na dotaz

FieldCast Converter 19 2Core

bez DPH 15 610 Kč
18 888 Kč
Na dotaz

FieldCast Converter 17 OpticalCON

bez DPH 14 333 Kč
17 343 Kč
Na dotaz

FieldCast Converter 17 LC

bez DPH 11 727 Kč
14 190 Kč
Na dotaz

FieldCast Converter 17 Hybrid

bez DPH 16 418 Kč
19 866 Kč
Na dotaz

FieldCast Converter 17 2Core

bez DPH 13 812 Kč
16 713 Kč
Na dotaz

FieldCast Converter 16 OpticalCON

bez DPH 14 333 Kč
17 343 Kč
Na dotaz

FieldCast Converter 16 LC

bez DPH 11 727 Kč
14 190 Kč
Na dotaz

FieldCast Converter 16 Hybrid

bez DPH 16 418 Kč
19 866 Kč
Na dotaz

FieldCast Converter 16 2Core

bez DPH 13 812 Kč
16 713 Kč
Na dotaz

FieldCast Converter 15 OpticalCON

bez DPH 12 917 Kč
15 630 Kč
Na dotaz

FieldCast Converter 15 LC

bez DPH 10 547 Kč
12 762 Kč
Na dotaz

FieldCast Converter 15 Hybrid

bez DPH 14 813 Kč
17 924 Kč
Na dotaz