Převodníky signálu FieldCast

Filtrování produktů
×

Dostupnost

Určeno pro

Najděte si rychle příslušenství k Vaší kameře

FieldCast 12G SFP Optical Transceiver

12G SFP optický modul Obousměrný provoz (Tx/Rx), vlnová délka 1310 nm Kompatibilní
5 590 Kč
Skladem > 5 ks

FieldCast Fiber Node System One - for 4 PTZ Cameras (1x Fiber Base One, 1x 100m SMPTE cable PUW-FUW

  • Doprava zdarma
Systém Fiber Node System One pro 4 kamery PTZ od společnosti FieldCast umožňuje sledovat
625 590 Kč
na dotaz

FieldCast PTZ Monk (3G SDI/ethernet to fiber converter with power out over fiber)

  • Doprava zdarma
PTZ Monk od společnosti FieldCast umožňuje ovládat kameru PTZ přes SDI pomocí Fiber
25 790 Kč
na dotaz

FieldCast Adapter One

Pomocí adaptéru One můžete kabel FieldCast™ snadno a rychle připojit přímo ke slavnému
9 590 Kč
na dotaz

FieldCast Adaptor One Plus for ATEM Camera Converter

Adaptér pro ATEM Camera Converter a kabely FieldCast 2Core Single Mode, vč. XLR konektoru
Zjišťujeme

FieldCast Adaptor One for ATEM Camera Converter

Adaptér pro ATEM Camera Converter a kabely FieldCast 2Core Single Mode. Více viz
Zjišťujeme

FieldCast Adaptor One Hybrid for ATEM Camera Converter

Adaptér pro ATEM Camera Converter a kabely FieldCast 2Core Single Mode, vč. XLR konektoru
Zjišťujeme

FieldCast Converter One Hybrid 6G

Převodník dvou optických kanálů na rozhraní 6G-SDI (duální SDI výstupy u obou kanálů).
Zjišťujeme

FieldCast Converter One Hybrid 3G

Převodník dvou optických kanálů na rozhraní 3G-SDI (duální SDI výstupy u obou kanálů).
Zjišťujeme

FieldCast Converter One Hybrid 12G

Převodník dvou optických kanálů na rozhraní 12G-SDI (duální SDI výstupy u obou kanálů).
Zjišťujeme

FieldCast Converter Two Hybrid 3G

Převodník dvou 3G-SDI kanálů na optiku s průchozími SDI vstupy. Konektor FieldCast
Zjišťujeme

FieldCast Converter Two Hybrid 6G

Převodník dvou 6G-SDI kanálů na optiku s průchozími SDI vstupy. Konektor FieldCast
Zjišťujeme

FieldCast Converter Two Hybrid 12G

Převodník dvou 12G-SDI kanálů na optiku s průchozími SDI vstupy. Konektor FieldCast
Zjišťujeme

FieldCast Converter Three Hybrid 3G

Obousměrný převodník z 3G-SDI na optiku (s průchozím SDI vstupem) a zpět (se dvěma
Zjišťujeme

FieldCast Converter Three Hybrid 6G

Obousměrný převodník z 6G-SDI na optiku (s průchozím SDI vstupem) a zpět (se dvěma
Zjišťujeme

FieldCast Converter Three Hybrid 12G

Obousměrný převodník z 12G-SDI na optiku (s průchozím SDI vstupem) a zpět (se dvěma
Zjišťujeme

FieldCast Converter Three 12G

Obousměrný převodník z 12G-SDI na optiku (s průchozím SDI vstupem) a zpět (se dvěma
Zjišťujeme

FieldCast Converter Three 6G

Obousměrný převodník z 6G-SDI na optiku (s průchozím SDI vstupem) a zpět (se dvěma
Zjišťujeme

FieldCast Converter Three 3G

Obousměrný převodník z 3G-SDI na optiku (s průchozím SDI vstupem) a zpět (se dvěma
Zjišťujeme

FieldCast Converter Two 12G

Převodník dvou 12G-SDI kanálů na optiku s průchozími SDI vstupy. Konektor FieldCast
Zjišťujeme

FieldCast Converter Two 6G

Převodník dvou 6G-SDI kanálů na optiku s průchozími SDI vstupy. Konektor FieldCast
Zjišťujeme

FieldCast Converter Two 3G

Převodník dvou 3G-SDI kanálů na optiku s průchozími SDI vstupy. Konektor FieldCast
Zjišťujeme

FieldCast Converter One 6G

Převodník dvou optických kanálů (SM) na rozhraní 6G-SDI (duální SDI výstupy u obou
Zjišťujeme

FieldCast Converter One 12G

Převodník dvou optických kanálů (SM) na rozhraní 12G-SDI (duální SDI výstupy u obou
Zjišťujeme

FieldCast Converter One 3G

Převodník dvou optických kanálů (SM) na rozhraní 3G-SDI (duální SDI výstupy u obou
Zjišťujeme

FieldCast Panel One for ATEM Studio Converter

19“ panel pro ATEM Studio Converter s 4x konektory FieldCast 2Core Single Mode. Více
Zjišťujeme

FieldCast Power Panel One for ATEM Studio Converter

Napájecí 19“ panel pro ATEM Studio Converter s 4x konektory 2CSM Hybrid. Více viz
Zjišťujeme

FieldCast Panels

19“ panely pro snadné přípojení produktu Blackmagic ATEM Studio Converter k optické
Zjišťujeme