FieldCast 12G SFP Optical Transceiver

12G SFP optický modul Obousměrný provoz (Tx/Rx), vlnová délka 1310 nm Kompatibilní s produkty Blackmagic Design (Blackmagic Mini ConverterOptical Fiber 12G, Blackmagic Studio Camera 4K, Blackmagic ATEM Talkback Converter 4K, Blackmagic ATEM Studio Converter, Blackmagic

Více informací

4 730 Kč s DPH 3 909 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Praha > 5 ks, Bratislava 2 ks
Výrobce
Kód zboží:
FC-TxRx-12-31
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

  • 12G SFP optický modul
  • Obousměrný provoz (Tx/Rx), vlnová délka 1310 nm
  • Kompatibilní s produkty Blackmagic Design (Blackmagic Mini ConverterOptical Fiber 12G, Blackmagic Studio Camera 4K, Blackmagic ATEM Talkback Converter 4K, Blackmagic ATEM Studio Converter, Blackmagic Teranex AV, Blackmagic Teranex Express, Blackmagic Teranex Mini Optical to HDMI 12G, Blackmagic Teranex Mini HDMI to Optical 12G, Blackmagic Duplicator 4K, Blackmagic UltraStudio 4K Extreme 3, Blackmagic DeckLink 4K Extreme 12G) nebo s extendery ShieldRock
  • Podporuje standardy videa NTSC/PAL, 720p, 1080p/i a 4K až do 60p
Parametry

Parametry

Výrobce: FieldCast
Kategorie: Převodníky signálu
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Kamery

  • -5 %
  • Doprava zdarma

Blackmagic Design URSA Broadcast G2

Skladem > 5 ks
bez DPH 90 706 Kč 109 754 Kč
ALTERNATIVNÍ (2)

FieldCast 6G SFP Optical Transceiver

Skladem > 5 ks
bez DPH 2 971 Kč 3 595 Kč

FieldCast 3G SFP Optical Transceiver

Skladem > 5 ks
bez DPH 1 356 Kč 1 641 Kč