FieldCast 12G SFP Optical Transceiver

12G SFP optický modul Obousměrný provoz (Tx/Rx), vlnová délka 1310 nm Kompatibilní s produkty Blackmagic Design (Blackmagic Mini ConverterOptical Fiber…

Více informací

5 445 Kč s DPH 4 500 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks, Bratislava 2 ks
Kód zboží:
c9800
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

  • 12G SFP optický modul
  • Obousměrný provoz (Tx/Rx), vlnová délka 1310 nm
  • Kompatibilní s produkty Blackmagic Design (Blackmagic Mini ConverterOptical Fiber 12G, Blackmagic Studio Camera 4K, Blackmagic ATEM Talkback Converter 4K, Blackmagic ATEM Studio Converter, Blackmagic Teranex AV, Blackmagic Teranex Express, Blackmagic Teranex Mini Optical to HDMI 12G, Blackmagic Teranex Mini HDMI to Optical 12G, Blackmagic Duplicator 4K, Blackmagic UltraStudio 4K Extreme 3, Blackmagic DeckLink 4K Extreme 12G) nebo s extendery ShieldRock
  • Podporuje standardy videa NTSC/PAL, 720p, 1080p/i a 4K až do 60p
Parametry

Parametry

Výrobce: FieldCast
Kategorie: Převodníky signálu
PŘÍSLUŠENSTVÍ (3)

Kamery

  • -5 %
  • Doprava zdarma

Blackmagic Design URSA Broadcast G2

Skladem 4 ks
bez DPH
103 123 Kč
124 779 Kč
  • Novinka

Panasonic AW-UE160W 4K 12G-SDI PTZ kamera (bílá)

ještě nedostupné
Zjišťujeme / Napište pro dostupnost
  • Novinka

Panasonic AW-UE160K 4K 12G-SDI PTZ kamera (černá)

ještě nedostupné
Zjišťujeme / Napište pro dostupnost
ALTERNATIVNÍ (2)

FieldCast 6G SFP Optical Transceiver

Skladem > 5 ks
bez DPH 3 041 Kč 3 680 Kč

FieldCast 3G SFP Optical Transceiver

Skladem > 5 ks
bez DPH 1 581 Kč 1 913 Kč