FieldCast PTZ Monk (3G SDI/ethernet to fiber converter with power out over fiber)

PTZ Monk od společnosti FieldCast umožňuje ovládat kameru PTZ přes SDI pomocí Fiber Dock One nebo Fiber Node. Toto zařízení funguje jako prostředník mezi kamerou PTZ a optickým připojením.

Více informací

25 790 Kč s DPH 21 314 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

PTZ Monk od společnosti FieldCast umožňuje ovládat kameru PTZ přes SDI pomocí Fiber Dock One nebo Fiber Node. Toto zařízení funguje jako prostředník mezi kamerou PTZ a optickým připojením.

Zařízení PTZ Monk je vybaveno vstupem 3G-SDI, který přijímá videosignály z HD kamery PTZ. Poté vyvede video do Fiber Dock One nebo Fiber Node pomocí optického výstupu. To umožňuje přenášet videosignály na velké vzdálenosti pomocí technologie optických vláken.

Kromě přenosu videa poskytuje PTZ Monk také možnosti ovládání. Je vybaven portem RJ45, který umožňuje připojení k síti LAN, což umožňuje ovládat kameru PTZ na dálku pomocí dokovací stanice Fiber Dock One nebo uzlu Fiber Node. To umožňuje pohodlnou správu kamery PTZ z centrálního místa.

Kromě toho slouží optický konektor na PTZ Monk ke dvojímu účelu. Kromě přenosu videosignálů poskytuje také napájení 24 V DC samotnému zařízení PTZ Monk. Zařízení PTZ Monk pak toto napětí převádí a prostřednictvím svého 4kolíkového výstupu XLR jej vysílá jako 12 VDC. Tento napájecí výstup lze použít k přenosu napájení přes optické připojení do připojené kamery, což zjednodušuje nastavení napájení.

Pomocí Fiber Dock One můžete současně ovládat až čtyři kamery PTZ, přičemž každá kamera používá svůj vlastní modul PTZ Monk. Toto nastavení umožňuje efektivní a centralizované ovládání více kamer PTZ pomocí optických připojení.

Souhrnně řečeno, zařízení PTZ Monk od společnosti FieldCast usnadňuje ovládání a přenos videa z kamer PTZ prostřednictvím rozhraní SDI pomocí dokovací stanice Fiber Dock One nebo optického uzlu. Jeho integrace s optickým připojením, možností připojení k síti LAN a distribucí napájení z něj činí cenný nástroj pro správu kamer PTZ na velké vzdálenosti.

Parametry

Parametry

Výrobce: FieldCast
Kategorie: Převodníky signálu