FieldCast Fiber Node System One - for 4 PTZ Cameras (1x Fiber Base One, 1x 100m SMPTE cable PUW-FUW

Systém Fiber Node System One pro 4 kamery PTZ od společnosti FieldCast umožňuje sledovat a ovládat až čtyři kamery PTZ pomocí optických kabelů. Systém obsahuje několik komponent: optickou základnu Fiber Base One, optický uzel Fiber Node One, čtyři optické konvertory PTZ Monk, čtyři bubny hybridního optického kabelu 2Core SM 328' a 328' kabel s konektorem SMPTE. Základna…

Více informací

625 590 Kč s DPH 517 017 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Systém Fiber Node System One pro 4 kamery PTZ od společnosti FieldCast umožňuje sledovat a ovládat až čtyři kamery PTZ pomocí optických kabelů. Systém obsahuje několik komponent: optickou základnu Fiber Base One, optický uzel Fiber Node One, čtyři optické konvertory PTZ Monk, čtyři bubny hybridního optického kabelu 2Core SM 328' a 328' kabel s konektorem SMPTE.

Základna Fiber Base One, která zabírá prostor 1 rackové jednotky (1 RU), slouží jako hlavní rozbočovač. Připojuje se k optickému uzlu Fiber Node One pomocí dodaného konektorového kabelu SMPTE, což umožňuje ovládání a přenos energie. Kromě toho Fiber Base One přijímá videosignály z kamer PTZ a vysílá je prostřednictvím čtyř duálních výstupů 3G-SDI.

Fiber Node One funguje jako rozhraní pro kamery PTZ. Má čtyři hybridní optické vstupy, které se připojují k optickým převodníkům PTZ Monk pomocí hybridního optického kabelu, který je součástí systému. Tato připojení poskytují možnosti ovládání, napájení a monitorování až čtyř kamer PTZ 3G-SDI. Podobně jako Fiber Base One nabízí Fiber Node One také čtyři duální výstupy 3G-SDI pro monitorování a přepínání signálu kamer. Jak Fiber Base One, tak Fiber Node One jsou vybaveny ethernetovým portem LAN a čtyřkolíkovým napájecím portem XLR, které lze použít s volitelným IP ovladačem.

Souhrnně řečeno, systém Fiber Node One zjednodušuje sledování a ovládání více kamer PTZ pomocí technologie optických vláken. Nabízí efektivní přenos signálu, distribuci napájení a možnost vzdáleného ovládání až čtyř kamer PTZ s rozhraním 3G-SDI.

Parametry

Parametry

Výrobce: FieldCast
Kategorie: Převodníky signálu