Tilta Camera Cage for BMCC 6K Basic Kit - Black

Základ tohoto pouzdra pro fotoaparát BMCC 6K (Full Frame) poskytuje ochranný pancíř pro tělo fotoaparátu a umožňuje uživatelům upevnit různé příslušenství pro zlepšení funkčnosti fotoaparátu. Tato aktualizovaná verze je vybavena horní deskou, která dokonale ladí se závitem 1/4″-20 na horní straně těla fotoaparátu Full Frame, který v současné době není kompatibilní…

Více informací

4 090 Kč s DPH 3 380 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Základ tohoto pouzdra pro fotoaparát BMCC 6K (Full Frame) poskytuje ochranný pancíř pro tělo fotoaparátu a umožňuje uživatelům upevnit různé příslušenství pro zlepšení funkčnosti fotoaparátu. Tato aktualizovaná verze je vybavena horní deskou, která dokonale ladí se závitem 1/4″-20 na horní straně těla fotoaparátu Full Frame, který v současné době není kompatibilní s naší předchozí verzí této klece.

  • [PROTECTIVE ARMOR] pro BMCC 6K chrání kameru a minimalizuje opotřebení v průběhu času
  • [PŘÍSLUŠENSTVÍ K MONTÁŽI] přes lištu NATO, rozeta kompatibilní s Arri, přijímače Cold Shoe, závity 1/4"-20 s polohovacími kolíky
  • [RŮZNÉ KONFIGURACE] prostřednictvím odnímatelné konstrukce umožňující nastavení s poloviční klecí a L-bracketem
  • [XENO TOP HANDLE] Poskytuje další montážní body a větší flexibilitu při ovládání nebo manipulaci
  • [Kompatibilní s nastavitelným rozšiřujícím držákem spodní desky a dvojitým 15mm držákem na prut

Představujeme přepracovanou základní sadu klece pro kameru Blackmagic Cinema Camera 6K!

Základ této sady Camera Cage pro kameru BMCC 6K (Full Frame) poskytuje ochranný pancíř pro tělo kamery a umožňuje uživatelům upevnit různé příslušenství pro zlepšení funkčnosti kamery.
Tato aktualizovaná verze je vybavena horní deskou, která dokonale ladí se závitem 1/4″-20 na horní straně těla kamery Full Frame, který v současné době není kompatibilní s naší předchozí verzí této klece.
Nová konstrukce je také vybavena dvěma šrouby pro připojení klece ke spodní části fotoaparátu, což vytváří neuvěřitelně bezpečné tři kontaktní body.
Klec Full Cage nabízí několik závitů 1/4"-20 s lokalizačními body, cold shoe přijímače, rozetu kompatibilní s Arri a kolejnici NATO Rail pro boční rukojeti a příslušenství na bázi NATO.
Modul pravého bočního ramene lze vyjmout a změnit tak tuto klec Full Cage na klec Half Cage, která nabízí větší flexibilitu v situacích, kdy je zapotřebí lehčí konstrukce, například při použití gimbalu.
Spodní deska poskytuje několik montážních bodů 1/4″-20 pro upevnění kamery na různé rychloupínací destičky a je kompatibilní s přijímačem ARCA modelu DJI RS3 Pro.
Při použití poloviční klece lze spodní desku rozšířit tak, aby podporovala bateriový grip Black Magic Design, a obsahuje 15mm držák tyče pro použití příslušenství založeného na tyči ve správném zarovnání LWS s bateriovým gripem.
Součástí základní sady je horní rukojeť Xeno, která se ke kleci připevňuje pomocí šroubu 1/4″-20 s polohovacími kolíky
Rukojeť je vybavena silikonovou polstrovanou rukojetí, která zvyšuje pohodlí při manipulaci, a zároveň je vybavena mnoha montážními body pro další příslušenství, jako je přijímač studené patice, závity 1/4″-20 a 3/8″-16.
Přiložený 90stupňový adaptér HDMI se připevňuje ke kleci v blízkosti portu HDMI, což zajišťuje bezpečné připojení a omezuje opotřebení portu.
Součástí sady je také držák SSD disku, který se upevňuje pomocí šroubu 1/4″-20 s polohovacím kolíkem a umožňuje uživatelům upnout SSD disk Samsung T5 pro externí záznam.

BMD EVF NEZASahuje zcela do horní desky klece. Dbejte prosím zvýšené opatrnosti, aby nedošlo k poškození elektronického hledáčku.

Tříbodový zajišťovací mechanismus pro bezpečnou instalaci

Tříbodová montáž pro zajištění klece k tělu, která zlepšuje zážitek z fotografování.

Full Camera Cage for BMCC 6K - Black

Flexibilní přizpůsobení

Kompatibilní s originálním bateriovým gripem po sejmutí základní desky

Full Camera Cage for BMCC 6K - Black

Odnímatelná konstrukce

Různé konfigurace zahrnují plnou klec / poloviční klec / L-bracket

Full Camera Cage for BMCC 6K - Black

Snadné rozšíření Flexibilní konfigurace

Více závitů pro různé příslušenství.

Full Camera Cage for BMCC 6K - Black

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Hotové kity
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Příslušensví pro: Blackmagic Design Cinema Camera 6K (1)

Blackmagic Design Cinema Camera 6K

  • -11 %
  • Doprava zdarma
Blackmagic Cinema Camera 6K je špičková digitální filmová kamera s 6K snímačem, dynamickým
bez DPH 52 802 Kč
63 890 Kč 71 700 Kč
K odeslání 1 ks
VHODNÉ PRO (1)