Tilta Camera Cage for BMCC 6K Advanced Kit - Black

Představujeme přepracovanou sadu Advanced Camera Cage Kit pro kameru Blackmagic Cinema Camera 6K!

Více informací

10 990 Kč s DPH 9 083 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Představujeme přepracovanou sadu Advanced Camera Cage Kit pro kameru Blackmagic Cinema Camera 6K!

Základ tohoto pouzdra pro fotoaparát BMCC 6K (Full Frame) poskytuje ochranný pancíř pro tělo fotoaparátu a umožňuje uživatelům upevnit různé příslušenství pro zlepšení funkčnosti fotoaparátu.

Tato aktualizovaná verze je vybavena horní deskou, která dokonale ladí se závitem 1/4″-20 na horní straně těla fotoaparátu Full Frame, a zároveň je vybavena spojením dvěma šrouby na spodní straně, což vytváří neuvěřitelně bezpečné tři kontaktní body.

Klec Full Cage nabízí několik závitů 1/4"-20 s lokalizačními kolíky, přijímače cold shoe, rozetu kompatibilní s Arri a lištu NATO Rail a zároveň je působivě modulární, protože modul pravého ramene lze vyjmout a vytvořit z něj klec Half Cage nebo L-Bracket.

Spodní deska poskytuje několik montážních bodů 1/4″-20 pro upevnění kamery na různé rychloupínací destičky a je kompatibilní s přijímačem ARCA DJI RS3 Pro.

Při použití Half Cage lze spodní desku rozšířit tak, aby podporovala bateriový grip Black Magic Design, a obsahuje 15mm držák tyče pro použití příslušenství založeného na tyči ve správném LWS vyrovnání s bateriovým gripem.

Pokud nepoužíváte bateriový grip, lze na klec namontovat přiloženou 15m základní desku LWS typu VI, která přidává 15mm podpěru tyče a umožňuje uživatelům namontovat příslušenství založené na tyči, jako jsou matte boxy a systémy následného zaostřování.

Spodní část této základní desky se připojuje k našim závitovým lištám Tilta Dovetails a podporuje různé rychloupínací destičky pomocí závitů 1/4″-20 a 3/8″-16.

Sada Advanced Kit obsahuje pokročilou napájecí rukojeť(baterie není součástí dodávky), která se upevňuje na levou stranu klece prostřednictvím kolejnice NATO Rail a je vybavena 12V portem Micro DC (3,5/1,35 mm) a 8V portem USB-C pro napájení fotoaparátu nebo jiného příslušenství.

Rukojeť je také schopna ovládat funkci Run Stop na fotoaparátu BMCC 6K prostřednictvím přiloženého kabelu Run Stop, zatímco otáčení rukojeti umožňuje flexibilní ovládání při fotografování z ruky.

Součástí této sady je horní rukojeť Xeno, která se ke kleci připevňuje pomocí šroubu 1/4″-20 s polohovacími kolíky a je vybavena silikonovou polstrovanou rukojetí, což zvyšuje pohodlí při manipulaci, a zároveň je vybavena mnoha montážními body pro další příslušenství, jako je přijímač studené patice, závity 1/4″-20 a 3/8″-16.

Přiložený 90stupňový adaptér HDMI se připevňuje ke kleci v blízkosti portu HDMI, což nabízí bezpečné připojení, které omezuje opotřebení portu.

Součástí sady je také držák SSD disku, který se upevňuje pomocí šroubu 1/4″-20 s polohovacím kolíkem a umožňuje uživatelům upnout SSD disk Samsung T5 pro externí záznam.

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Klece