Tilta Full Camera Cage for BMCC 6K - Black

Představujeme přepracovanou klec pro kameru Blackmagic Cinema Camera 6K! Tato klec pro kameru BMCC 6K (Full Frame) poskytuje ochranný pancíř pro tělo kamery a umožňuje uživatelům upevnit různé příslušenství, které zlepšuje funkčnost kamery. Tato aktualizovaná verze je vybavena horní deskou, která dokonale ladí se závitem 1/4″-20 na horní straně těla…

Více informací

2 790 Kč s DPH 2 306 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Kód zboží:
TA-T64-FCC-B
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Představujeme přepracovanou klec pro kameru Blackmagic Cinema Camera 6K! Tato klec pro kameru BMCC 6K (Full Frame) poskytuje ochranný pancíř pro tělo kamery a umožňuje uživatelům upevnit různé příslušenství, které zlepšuje funkčnost kamery. Tato aktualizovaná verze je vybavena horní deskou, která dokonale ladí se závitem 1/4″-20 na horní straně těla kamery Full Frame, který v současné době není kompatibilní s naší předchozí verzí této klece.

  • [PROTECTIVE ARMOR] pro BMCC 6K chrání kameru a minimalizuje opotřebení v průběhu času
  • [PŘÍSLUŠENSTVÍ K MONTÁŽI] přes lištu NATO, rozeta kompatibilní s Arri, přijímače Cold Shoe, závity 1/4"-20 s polohovacími kolíky
  • [RŮZNÉ KONFIGURACE] prostřednictvím odnímatelné konstrukce umožňující nastavení s poloviční klecí a L-bracketem
  • [KOMPATIBILNÍ S ARCA] Spodní deska umožňuje rychlou montáž na DJI RS 3/Pro
  • kompatibilní prostřednictvím nastavitelného rozšiřujícího držáku spodní desky [BATTERY GRIP]

Představujeme přepracovanou klec pro kameru Blackmagic Cinema Camera 6K!
Tento Camera Cage pro kameru BMCC 6K (Full Frame) poskytuje ochranný pancíř pro tělo kamery a umožňuje uživatelům upevnit různé příslušenství pro zlepšení funkčnosti kamery.

Tato aktualizovaná verze je vybavena horní deskou, která dokonale ladí se závitem 1/4″-20 na horní straně těla kamery Full Frame, který v současné době není kompatibilní s naší předchozí verzí této klece.
Nová konstrukce je také vybavena dvěma šrouby pro připojení klece ke spodní části fotoaparátu, což vytváří neuvěřitelně bezpečné tři kontaktní body.
Klec Full Cage nabízí několik závitů 1/4"-20 s lokalizačními body, cold shoe přijímače, rozetu kompatibilní s Arri a kolejnici NATO Rail pro boční rukojeti a příslušenství na bázi NATO.
Modul pravého bočního ramene lze vyjmout a změnit tak tuto klec Full Cage na klec Half Cage, která nabízí větší flexibilitu v situacích, kdy je zapotřebí lehčí konstrukce, například při použití gimbalu.
Spodní deska poskytuje několik montážních bodů 1/4″-20 pro upevnění kamery na různé rychloupínací destičky a je kompatibilní s přijímačem ARCA modelu DJI RS3 Pro.
Při použití poloviční klece lze spodní desku rozšířit tak, aby podporovala bateriový grip Black Magic Design.

UPOZORNĚNÍ: Držák 15mm tyče Battery Grip NENÍ SOUČÁSTÍ CELÉ klece pro kameru.

Elektronický hledáček BMD EVF NENÍ zcela průchozí přes horní desku klece. Dbejte prosím zvýšené opatrnosti, aby nedošlo k poškození elektronického hledáčku.

Full Camera Cage for BMCC 6K - Black

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Klece
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Příslušensví pro: Blackmagic Design Cinema Camera 6K (1)

Blackmagic Design Cinema Camera 6K

  • -11 %
  • Doprava zdarma
Blackmagic Cinema Camera 6K je špičková digitální filmová kamera s 6K snímačem, dynamickým
63 890 Kč
Na cestě 3 ks
VHODNÉ PRO (1)