K&F 62MM MV36 Slim Variable/Fader NDX, ND8~ND2000, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Jedná se o profesionální 62mm variabilní ND filtr s pozoruhodným rozsahem redukce světla od ND8 do ND2000 (3 až 11 stupňů). Je navržen pro výsledky s mimořádně vysokým rozlišením a je vybaven inovativní nanovrstvou s 18 vrstvami, která zajistí, že vaše fotografie a videa budou bez nežádoucího efektu "X". Štíhlý, robustní hliníkový rám Magnalium zvyšuje odolnost…

Více informací

1 107 Kč s DPH 915 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 11. 12. od 09:00
Odešleme: 11. 12.
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Jedná se o profesionální 62mm variabilní ND filtr s pozoruhodným rozsahem redukce světla od ND8 do ND2000 (3 až 11 stupňů). Je navržen pro výsledky s mimořádně vysokým rozlišením a je vybaven inovativní nanovrstvou s 18 vrstvami, která zajistí, že vaše fotografie a videa budou bez nežádoucího efektu "X". Štíhlý, robustní hliníkový rám Magnalium zvyšuje odolnost a pro větší pohodlí se dodává s robustním úložným boxem. Ideální pro profesionály, kteří hledají výjimečnou kvalitu obrazu.

Jedná se o variabilní ND filtr s rozsahem redukce světla od ND8 do ND2000, který umožňuje snížit světlo o 3 až 11 stupňů. Filtr má velikost 62 mm a je určen pro profesionály, kteří hledají výsledky s velmi vysokým rozlišením. Je vybaven inovativní nanovrstvou s 18 vrstvami a dodává se ve verzi s tenkým kroužkem. Filtr využívá optické sklo s vysokým rozlišením a antireflexní ochranné vrstvy, které zajišťují, že pořízené fotografie a videa nemají efekt "X". Má robustní a odolný hliníkový rám Magnalium a dodává se s pevnou krabičkou pro uložení filtru.

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruVariable ND
Typ filtruVND
Formát filtru62mm