K&F Concept ND8-ND2000 Nano-X variabilní ND filtr s multirezistentní vrstvou (77 mm)

Tento ND8-ND2000 Nano-X variabilní ND filtr od společnosti KF Concept je 77mm variabilní filtr neutrální hustoty, který poskytuje nastavitelnou redukci světla o 3 až 11 stupňů. Rovnoměrně ztmavuje celou plochu snímku, což umožňuje pořídit fotografii s delším časem závěrky nebo širší clonou, než je běžně nutné. Zpomalení rychlosti…

Více informací

1 239 Kč s DPH 1 024 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks, Budapest 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Tento ND8-ND2000 Nano-X variabilní ND filtr od společnosti KF Concept je 77mm variabilní filtr neutrální hustoty, který poskytuje nastavitelnou redukci světla o 3 až 11 stupňů. Rovnoměrně ztmavuje celou plochu snímku, což umožňuje pořídit fotografii s delším časem závěrky nebo širší clonou, než je běžně nutné. Zpomalení rychlosti závěrky zvyšuje expozici, což umožňuje zvýšit rozmazání snímku pro zdůraznění pohybu, například při fotografování tekoucí vody. Případně při zvýšení clony poskytuje jemnější kontrolu nad hloubkou ostrosti, což je užitečné při snaze izolovat objekt nebo zvýšit bokeh. Tento nastavitelný filtr je užitečný zejména při fotografování krajiny a za velmi jasných světelných podmínek a lze jej použít jak pro fotografování, tak pro pořizování videozáznamů.

Variabilní 3-11 stupňů
Tento variabilní filtr s neutrální hustotou ND8-ND2000 má rozsah filtračního faktoru 0,9 až 3,3 a poskytuje redukci expozice od 3 do 11 stupňů. Může pomoci přidat pohybovou neostrost a snížit hloubku ostrosti při fotografování a zvolit správnou snímkovou frekvenci při natáčení videa.

Japonské optické sklo
Filtr je vyroben z japonského optického skla AGC, které zajišťuje stejně vysokou úroveň kvality obrazu jako objektiv, na kterém je použit.

Víceodolná, voděodolná povrchová úprava
Přední i zadní povrch tohoto filtru je opatřen víceodolnou povrchovou úpravou, která odpuzuje prach a nečistoty a chrání před jemnými oděrkami. Povlak je také vodotěsný a odolný vůči olejům, takže se snadno používá a udržuje v čistotě i v náročných podmínkách.

24vrstvý multicoating
Filtr z optického skla je vybaven celkem 24 vrstvami multicoatingu pro optimální přenos světla a sytost barev bez barevného posunu.

Kroužek filtru z hliníkové slitiny letecké třídy
Velmi lehký CNC obráběný kroužek filtru má tloušťku pouhých 7,5 mm a je vybaven stupnicí hustoty pro snadné použití.

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruVariable ND
Formát filtru77mm
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

K&F Concept ND8-ND2000 Nano-X variabilní ND filtr s multirezistentní vrstvou (67 mm)

Tento ND8-ND2000 Nano-X variabilní ND filtr od společnosti KF Concept je 67mm variabilní
1 179 Kč
Na cestě 3 ks