K&F 58MM MV36 Slim Variable/Fader NDX, ND8~ND2000, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

KF Concept ND8-ND2000 Nano-X Variabilní ND filtr je všestranný 58mm filtr, který nabízí redukci světla o 3 až 11 stupňů. Je ideální pro fotografy a kameramany, je vyroben z japonského optického skla AGC, má 24vrstvou multicoating a je zasazen do tenkého 7,5mm kroužku z hliníkové slitiny letecké kvality. Tento filtr umožňuje kreativní ovládání času závěrky…

Více informací

1 042 Kč 1 039 Kč s DPH 859 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 04. 03. od 09:00
Odešleme: 04. 03.
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

KF Concept ND8-ND2000 Nano-X Variabilní ND filtr je všestranný 58mm filtr, který nabízí redukci světla o 3 až 11 stupňů. Je ideální pro fotografy a kameramany, je vyroben z japonského optického skla AGC, má 24vrstvou multicoating a je zasazen do tenkého 7,5mm kroužku z hliníkové slitiny letecké kvality. Tento filtr umožňuje kreativní ovládání času závěrky a clony, takže je ideální pro zachycení rozmazání pohybu a řízení hloubky ostrosti v různých světelných podmínkách. Jeho vícenásobně odolná vodotěsná povrchová úprava zajišťuje špičkovou kvalitu obrazu a snadnou údržbu.

ND8-ND2000 Nano-X Variabilní ND filtr od společnosti KF Concept je 58mm filtr, který umožňuje nastavit redukci světla v rozsahu 3 až 11 stupňů. Rovnoměrně ztmavuje celý záběr, což umožňuje dosáhnout delších časů závěrky nebo širší clony než obvykle. To je užitečné zejména pro vytváření efektů pohybové neostrosti a kontrolu hloubky ostrosti, takže je ideální pro fotografování krajin a za jasného světla. Je vyroben z japonského optického skla AGC a zachovává vysokou kvalitu obrazu. Jeho vícevrstvá voděodolná povrchová úprava odpuzuje prach, nečistoty a snadno se čistí. Díky 24vrstvému multicoatingu a tenkému 7,5mm filtračnímu kroužku z hliníkové slitiny letecké výroby nabízí tento filtr výjimečný výkon.

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruVariable ND
Typ filtruVND
Formát filtru58mm