K&F 52MM MV36 Slim Variable/Fader NDX, ND8~ND2000, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

K&F 52mm MV36 je tenký variabilní ND filtr s širokým rozsahem hustoty od ND8 do ND2000. Tento filtr je vyroben z japonského optického skla a má 24 vrstev zeleného povlaku. Umožňuje přesné ovládání expozice a kreativní efekty, jako je rozmazání pohybu a malá hloubka ostrosti.

Více informací

1 019 Kč s DPH 842 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu SPECIFIKACE

Popis produktu

K&F 52mm MV36 je tenký variabilní ND filtr s širokým rozsahem hustoty od ND8 do ND2000. Tento filtr je vyroben z japonského optického skla a má 24 vrstev zeleného povlaku. Umožňuje přesné ovládání expozice a kreativní efekty, jako je rozmazání pohybu a malá hloubka ostrosti.

Filtr K&F 52 mm MV36 Slim Variable NDX je univerzální nástroj pro fotografy a kameramany, kteří potřebují efektivně řídit světlo. Tento filtr ztmavuje celou plochu obrazu, což umožňuje použití delších časů závěrky a širších clon, a to i za jasných podmínek. S působivým rozsahem redukce expozice od 3 do 11 clonových čísel, což odpovídá ND8 až ND2000, poskytuje výjimečnou kontrolu pro zachycení úžasných efektů, jako je hedvábná voda nebo rozmazání pohybu. Filtr je vyroben z prvotřídního japonského optického skla pro vysokou kvalitu obrazu a je vybaven 24 vrstvami vícenásobné povrchové úpravy, včetně voděodolné a odolné vrstvy pro ochranu před poškrábáním a vlhkostí. Unikátní zelená povrchová úprava zajišťuje vysokou propustnost světla při zachování přesnosti barev. Tento tenký filtr je uložen v odolném hliníkovém kroužku letecké kvality a je navržen tak, aby zabraňoval vinětaci na širokoúhlých objektivech a poskytoval bezpečné a lehké uchycení pro všechny 52mm objektivy fotoaparátů.

SPECIFIKACE

  • Variabilní optická hustota 0,3 až 3,3
  • snížení expoziceo 3 až 11 clonových stupňů
  • Rozsah hustotyND8 až ND2000
  • 24vrstvá vícevrstvá povrchová úprava se zeleným povrchem
  • Voděodolný a odolný povlak
  • Konstrukce zjaponského optického skla
  • Filtrový kroužekz hliníku letecké kvality
  • Umožňuje snížit rychlost závěrky a použít větší clonu
  • velikost závitu filtru52 mm
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

GPSR

Name: Cross Global GmbH
Address: Carl-Benz-StraBe 3560386 Frankfurt am Main,Gemany