Blackmagic Design ATEM 1 M/E Advanced Panel 20

Hardwarové ovládací pulty ATEM 1 M/E Advanced Panel společnosti Blackmagic Design jsou navrženy tak, aby umožňovaly přístup k plnému výkonu režií ATEM Constellation HD a 4K. Nové modely pultů ATEM 1 M/E 20 a 30 mají stejný elegantní design jako varianty 2 M/E a 4 M/E, ale mají kompaktní rozměry, aby se vešly do jakéhokoli studia. Nové verze 1 M/E obsahují…

Více informací

107 290 Kč s DPH 88 669 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Kód zboží:
SWPANELADV1ME20
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Hardwarové ovládací pulty ATEM 1 M/E Advanced Panel společnosti Blackmagic Design jsou navrženy tak, aby umožňovaly přístup k plnému výkonu režií ATEM Constellation HD a 4K. Nové modely pultů ATEM 1 M/E 20 a 30 mají stejný elegantní design jako varianty 2 M/E a 4 M/E, ale mají kompaktní rozměry, aby se vešly do jakéhokoli studia. Nové verze 1 M/E obsahují až 3 systémové ovládací LCD displeje, tlačítka pro ovládání 4 upstream klíčů, 4 downstream klíčů a 4 řad M/E, dále joystick, T-bar páku a další funkce. K dispozici od 10/2023.

Ovládací pulty ATEM rozšiřují možnosti systému ATEM Constellation, protože poskytují plné možnosti ovládání režie vč. nastavení složitějších efektů. Představují také podstatně příjemnější způsob práce, protože uživatelé mají k dispozici reálná tlačítka, knoflíky a T-bar, pro maximálně snadné a rychlé ovládání jakýchkoliv funkcí režie..

Pulty ATEM Advanced mají standardní, známé uspořádání. Mají vestavěné LCD displeje pro nabídky, vysoce kvalitní tlačítka s přizpůsobitelnou barvou podsvícení, joystick pro DVE efekty a T-bar fader. Všechny řady M/E obsahují integrované LCD displeje pro dynamické označování vstupních tlačítek. Nový panel 1 M/E Advanced 20 má 20 vstupních tlačítek a 2 LCD displeje pro ovládání systému, zatímco větší panel 1 M/E Advanced 30 má 30 vstupních tlačítek a 3 LCD displeje. Oba modely mají tlačítka pro ovládání 4 upstream klíčů, 4 downstream klíčů a 4 řad M/E.

Systém ATEM Constellation byl navržen tak, aby zákazníkům poskytoval nejpokročilejší pracovní postup odbavování živých signálů. Vnitřně má ATEM Constellation oddělené programové a náhledové sběrnice, které mohou zákazníci používat k rychlému a přesnému odbavování zdrojů videa.

Při výběru typů prolínaček se na ovládacím LCD displeji systému zobrazí možnosti daného efektu, takže uživatelé mohou měnit jeho parametry bez nutnosti procházet složitými nabídkami. Uživatelé mohou dokonce stříhat přímo v programové sběrnici. S pulty ATEM Advanced získají uživatelé všechny ovládací prvky, které potřebují k rychlému přístupu ke všem typům prolínaček.

Režie ATEM poskytují uživatelé obrovskou škálu stylů prolínacích efektů. Součástí jsou standardní SMPTE stírací efekty vč. prolnutí okrajů. DVE efekty dovolují vytvářet komplexní pohyby popředí vůči pozadí. T-bar páka umožňuje zákazníkům ručně nastavit polohu přechodu pro úplnou, ergonomickou kontrolu nad prolnutím obrazu.

Pulty ATEM Advanced jsou díky joysticku ideálním nástrojem pro nastavování efektů typu obraz v obraze. Uživatelé mohou také používat otočné enkodéry a nabídky na LCD displeji k nastavení polohy DVE prvků, velikosti a dalších funkcí DVE efektů.

Každý ovládací LCD displej systému má klávesnici s přímým přístupem a tlačítkem pro každou funkci a LCD. K dispozici jsou stovky parametrů režií: výběr přechodů, DVE, generátory barev, nastavení více zobrazení a dokonce i přemapování vstupních tlačítek. Uživatelé si mohou uložit a vyvolat 10 individuálních nastavení panelu a uložit je do paměti přístroje.

Další výhodou pultů ATEM Advanced jsou vestavěná makra, do kterých si uživatelé mohou velmi snadno nahrát vlastní makra a spouštět je pro přehrávání stisknutím tlačítka. To znamená, že uživatelé nemusí pro práci s makry používat počítač.

Funkce pultů ATEM Advanced Panel 1 M/E 20 a 30

  • Tradiční ovládací prvky pro odbavování živých přenosů
  • Až 30 samostatných vstupních tlačítek s vlastními popisky a barvami
  • Snadné ovládání prolínacích efektů
  • Obsahuje T-Bar páku pro ruční ovládání přechodů
  • Rychlý výběr stylů prolínaček z ovládacích LCD displejů systému
  • Podpora DVE přechodů a polohování DVE elementů pomocí joysticku
  • Obsahuje samostatný LCD displej pro ovládání systému pro každou řadu M/E

ČLÁNKY

Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Režie
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

AVMATRIX Wireless Multi-Camera Tally Light System (4 x Tally Lamps)

  • Top produkt
Podpora bezdrátového nebo kabelového připojení 433Mhz Vzdálenost bezdrátového připojení
11 990 Kč
Skladem > 5 ks