Samyang MF 85mm F/1.4 MK2 MFT

Samyang MF 85mm F1.4 MK2 je novou generací oblíbeného manuálního portrétního objektivu s vynikajícím podáním barev i obrazu mimo hloubku ostrosti. V prodeji ve verzích pro bajonety Canon EF, Nikon F, Sony E, Fujifilm X, Canon M a MFT. Nová verze MK2 má stejnou optickou konstrukci jako původní model, nově ale nabízí odolnost proti vlivům počasí, nový ostřící…

Více informací

11 448 Kč s DPH 9 461 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Samyang MF 85mm F1.4 MK2 je novou generací oblíbeného manuálního portrétního objektivu s vynikajícím podáním barev i obrazu mimo hloubku ostrosti. V prodeji ve verzích pro bajonety Canon EF, Nikon F, Sony E, Fujifilm X, Canon M a MFT. Nová verze MK2 má stejnou optickou konstrukci jako původní model, nově ale nabízí odolnost proti vlivům počasí, nový ostřící prstenec pro lepší uchopení a přepínač dovolující plynule nastavit clonu.

De-click
Objektiv nabízí funkci „De-click“ dovolující přepnout prstenec clony z režimu „Click“ na „Free“. Nastavení prstence clony „Free“ umožňuje plynulé nastavení clony pro přesné ovládání expozice.

Konstrukční změny
Verze MK2 nabízí clonu složenou z devíti lamel pro hladké vykreslení obrazu mimo hloubku ostrosti, a také nový texturovaný povrch ostřícího prstence pro dobré uchopení. Nově bylo při konstrukci objektivu využito také těsnění proti vlhku a dešti v oblasti bajonetu pro bezpečnější provoz za špatných povětrnostních podmínek.

Model MF 85mm F1.4 MK2 je složen z 9 čoček v 7 skupinách vč. hybridního asférického (H-ASP) elementu a ochranného povrchu Ultra Multi Coating (UMC) předního elementu. Konstrukce objektivu zajišťuje ostrý obraz s minimem barevných vad.

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Samyang
Kategorie: Objektivy

Hlavní parametry

BajonetMFT
typ objektivuPevné sklo
Světelnost (f)1.4
Ohnisková vzdálenost85mm
PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

Příslušensví pro: Panasonic LUMIX DC-GH6 (tělo) (2)

Panasonic LUMIX DC-GH6 (tělo)

  • -4 %
  • Doprava zdarma
  • Dárek zdarma
Dárek v ceně 2 690 Kč
Nový vlajkový model v řadě LUMIX G: GH6! GH6 přináší zcela nový 25,2MP snímač i podstatně
50 879 Kč
na dotaz

Panasonic LUMIX BGH1

  • Doprava zdarma
  • Dárek zdarma
Dárek v ceně 3 890 Kč
První kamera v řadě Panasonic LUMIX s „krabicovým“ provedením! Model BGH1 nabízí
54 000 Kč
na dotaz
VHODNÉ PRO (2)