K&F 72mm Magnetic 3pcs Filter Kit, MCUV+CPL+ND1000+Filter

K&F Concept 4-Pack Magnetic ND/CPL/UV / ND1000 Filter Adapter Ring Kit with 28 Multi-Layer Coatings for Camera Lens. Tato sada magnetických filtrů pro objektivy může být ve srovnání s běžnými filtry se závitem hotová za méně než jednu sekundu. Vyhnete se zmrzlým rukám v chladném počasí a nikdy nezmeškáte žádný nádherný okamžik. Kombinovaný způsob 1:Magnetický…

Více informací

3 190 Kč s DPH 2 636 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu SPECIFIKACE

Popis produktu

K&F Concept 4-Pack Magnetic ND/CPL/UV / ND1000 Filter Adapter Ring Kit with 28 Multi-Layer Coatings for Camera Lens. Tato sada magnetických filtrů pro objektivy může být ve srovnání s běžnými filtry se závitem hotová za méně než jednu sekundu. Vyhnete se zmrzlým rukám v chladném počasí a nikdy nezmeškáte žádný nádherný okamžik. Kombinovaný způsob 1:Magnetický adaptérový kroužek + CPL+ ND1000. Kombinace 2: MCUV+CPL+ND1000.

  • * 【Sada obsahuje】Tato sada filtrů obsahuje MCUV+CPL+Neutral Denstiy ND1000+ Magnetický adaptérový kroužek + pouzdro na filtr.
  • * 【1 druhá výměna a instalace】 Tato sada magnetických filtrů pro objektivy by mohla být dokončena instalace za méně než jednu sekundu ve srovnání s běžným filtrem se závitem. Vyhnete se zmrzlým rukám v chladném počasí a nikdy nezmeškáte žádný nádherný okamžik. Kombinovaný způsob 1:Magnetický adaptérový kroužek + CPL+ ND1000. Kombinace 2: MCUV+CPL+ND1000.
  • * 【28 Vícevrstvé povlaky】 Všechny filtry jsou vyrobeny z dovozového optického skla AGC High Definition Premium, oboustranně vícevrstvé, bez chromatické aberace (barevného posunu), hydrofobní , odolné proti poškrábání, odolné proti oleji. Zajistí vám dokonalý fotografický zážitek, chrání váš objektiv ze všech stran.
  • * 【Ultra tenký rámeček】1,9-3,5 mm ultra tenký rámeček zajišťuje, že na širokoúhlém ohnisku 16 mm nedochází k vinětaci a tmavému rohu. CNC protiskluzový systém rámu , snadná instalace a demontáž.
  • * 【Funkce filtrů】Kruhový polarizační filtr (CPL) pomáhá snižovat odlesky od nekovového povrchu zvyšuje sytost barev a kontrast. Filtr ND1000. Filtr ND1000 (10 f-stopů) pomáhá fotografovat ohromující fascinující dlouhé expozice. Ochranný filtr MCUV s propustností 99,6 % účinně snižuje odrazy přicházející od země i od samotného filtru, zajišťuje věrné barvy fotografií a chrání objektivy.
K&F Concept 4-Pack Magnetic ND/CPL/UV / ND1000 Filter Adapter Ring Kit with 28 Multi-Layer Coatings for Camera Lens
 
K&F Concept 4-Pack Magnetic ND/CPL/UV / ND1000 Filter Adapter Ring Kit s 28 vícevrstvými vrstvami pro objektivy fotoaparátů
Jak vám pomůže?
Nyní můžete filtry vyměnit během několika vteřin díky sadě K&F Concept Magnetic Quick-Swap Kit.
Jako fotografové víte vše o hře na čekání: o chvílích, kdy je zapotřebí maximální trpělivosti, abyste zachytili ten jedinečný snímek. Každá vteřina je pro vás důležitá, mezitím vám buší srdce, protože víte, že máte jen milisekundy na to, abyste vyhráli závod s časem nebo přílivem.
Společnost K&F Concept oznámila systém magnetické sady filtrů pro fotoaparáty, který zkrátí čas potřebný k výměně filtrů objektivu doslova na vteřiny, výměna trvá 1 sekundu, a vy tak nikdy nepřijdete o žádný nádherný okamžik.
K&F Concept 4-Pack Magnetic ND/CPL/UV / ND1000 Filter Adapter Ring Kit
 
K&F Concept 4-Pack Magnetic ND/CPL/UV / ND1000 Filter Adapter Ring Kit
 
K&F Concept 4-Pack Magnetic ND/CPL/UV / ND1000 Filter Adapter Ring Kit
 
ND1000 Filter
Filtr ND1000
CPL Filter
Filtr CPL
UV Filter
UV filtr
 
K&F Concept 4-Pack Magnetic ND/CPL/UV / ND1000 Filter Adapter Ring Kit

SPECIFIKACE

FILTR
Odrazivost 0.2%
Řada Řada Nano-X
Doporučené scény Všechny scény
Funkce 1 Sekundový přepínač/ochrana objektivu/vylepšení barev a C
Materiál filtru Japonské sklo AGC
Vícenásobná povrchová úprava 28 vrstev
Vodotěsnost
Odolné proti poškrábání
HD
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruCPL - circular polarizer/linear
Typ filtruND
Typ filtruMCUV
Typ filtruND1000
Typ filtruMCUV+CPL+ND1000
Formát filtru72mm