SmallRig Cooling Fan for Canon EOS R5 Mark II & R5 5063

Chladicí ventilátor SmallRig pro Canon EOS R5 Mark II a R5 5063 je navržen tak, aby řešil problémy s přehříváním bezzrcadlovek Canon a umožňoval delší nahrávání vysoce kvalitního videa. Jeho pokročilý chladicí systém, který spojuje ventilátor se 7000 otáčkami za minutu s technologií chlazení TEC, zajišťuje optimální odvod tepla a zabraňuje přehřívání kamery.…

Více informací

1 699 Kč s DPH 1 404 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 30 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Chladicí ventilátor SmallRig pro Canon EOS R5 Mark II a R5 5063 je navržen tak, aby řešil problémy s přehříváním bezzrcadlovek Canon a umožňoval delší nahrávání vysoce kvalitního videa. Jeho pokročilý chladicí systém, který spojuje ventilátor se 7000 otáčkami za minutu s technologií chlazení TEC, zajišťuje optimální odvod tepla a zabraňuje přehřívání kamery. Dvourychlostní ventilátor je vybaven vysokorychlostním a nízkorychlostním režimem pro různé scénáře snímání. Jeho nacvakávací konstrukce bez použití nářadí umožňuje rychlou instalaci a demontáž a zajišťuje snadný přístup k ventilátoru i k obrazovce LCD fotoaparátu.

1. vysokorychlostní ventilátor s 7000 otáčkami za minutu a technologií chlazení TEC pro účinný odvod tepla, což výrazně prodlužuje dobu fotografování.
2. Dva režimy rychlosti umožňují nastavit rychlost ventilátoru tak, aby vyhovoval různým prostředím a potřebám fotografování.
3. Inovativní nacvakávací konstrukce umožňuje rychlou instalaci a demontáž bez použití nářadí za pouhou 1 sekundu, což zvyšuje přenosnost a pohodlí.
4. Integrovaný držák umožňuje montáž na fotoaparáty Canon, Sony a další bezzrcadlovky, což nabízí větší všestrannost za nižší cenu.

Chladicí ventilátor SmallRig pro Canon EOS R5 Mark II a R5 5063 je zkonstruován tak, aby řešil problémy s přehříváním bezzrcadlovek Canon a umožňoval delší nahrávání vysoce kvalitního videa. Jeho pokročilý chladicí systém, který spojuje ventilátor se 7000 otáčkami za minutu s technologií chlazení TEC, zajišťuje optimální odvod tepla a zabraňuje přehřívání fotoaparátu. Dvourychlostní ventilátor je vybaven vysokorychlostním a nízkorychlostním režimem pro různé scénáře snímání. Jeho nacvakávací konstrukce bez použití nářadí umožňuje rychlou instalaci a demontáž a zajišťuje snadný přístup k ventilátoru i displeji LCD fotoaparátu. Navíc je dodáván s držákem pro upevnění na fotoaparáty Canon, Sony a další bezzrcadlovky. Chladicí ventilátor je rovněž kompatibilní se sadami desek pro uchycení baterií V-mount (ID 4064B, 4063B) a bateriemi V-mount (ID 3579, 4608, 4292) pro účinné chlazení a napájení.

Poznámka:
1. Po instalaci tohoto výrobku nelze sklopit obrazovku LCD fotoaparátu. Před uložením obrazovky LCD vyjměte chladicí ventilátor.
2. Tento výrobek neobsahuje vestavěnou baterii a pro jeho provoz je nutné jej připojit k externímu zdroji napájení.
3. Výrobek nepoužívejte ani neskladujte ve vlhkém prostředí, protože není vodotěsný.
4. Během provozu chladicího ventilátoru nezakrývejte vstup ani výstup vzduchu.
5. Nepoužívejte chladicí ventilátor, když je fotoaparát nečinný, aby nedocházelo ke kondenzaci vnitřní vlhkosti.
6. Pokud fotoaparát nepoužíváte, stisknutím a podržením tlačítka napájení po dobu přibližně 2 sekund přejděte do pohotovostního režimu nebo odpojte napájecí kabel, abyste přístroj vypnuli.

Kompatibilní s
Canon EOS R5 Mark II & R5& R50 V & PowerShot V1

Kompatibilní s následujícími fotoaparáty Sony po sejmutí držáku:
ZV-E1, ZV-E10 II, ZV-E10, ZV-1, ZV-1F, Alpha 7 IV, Alpha 7S III, Alpha 7C, Alpha 7C II, Alpha 7CR, Alpha 6700, FX3, FX30

OBSAH BALENÍ

Chladicí ventilátor x 1
Kabel USB-C x 1
Návod k obsluze x 1
Záruční karta x 1

SPECIFIKACE

Provozní napětí: 4 - 10,8 V
Provozní proud: 1 - 2A
Provozní výkon: 5 - 18 W
Provozní teplota: 0 ℃ až 45 ℃ (32°F až 113°F)
Technologie chlazení: Chlazení TEC
Hladiny hluku: TEC (TEC), TEC (TEC), TEC (TEC):
Nízkorychlostní režim: <40 dB
Vysokorychlostní režim: <50 dB
Rychlost ventilátoru:
Nízkootáčkový režim: 4500 OTÁČEK ZA MINUTU
Vysokorychlostní režim: 7000 otáček za minutu
Rozměry výrobku: 1,5 mm. 2,5 mm. 3,5 mm: 86.5 x 54,5 x 21,6 mm (3,4 x 2,1 x 0,8 palce)
Rozměry balení: 105.0 x 97,5 x 32,0mm / 4,1 x 3,8 x 1,3in
Hmotnost výrobku: 101,0 ± 5,0 g / 3,6 ± 0,2 oz
Hmotnost balení: 134,0 ± 5,0 g / 4,7 ± 0,2 oz
Materiály: Složení: 1: Hliníková slitina + ABS-PC

 

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Rigy

GPSR

GAVIMOSA CONSULTORIA,
SOCIEDAD LIMITADA,
CASTELLANA 9144,
28046 Madrid, Jorge Wilson
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Canon EOS R5 Mark II (tělo)

  • Doprava zdarma
Fotoaparát EOS R5 Mark II disponuje novou obrazovou platformou Accelerated Capture
152 990 Kč
na dotaz
VHODNÉ PRO (1)