K&F 72MM Nano-X Variable/Fader ND Filter, ND2~ND32, W/O Black Cross with 3pcs cleaning cloths

ND filtr vyrobený z optických skel místo optické pryskyřice.Filtr snižuje množství světla, aniž by ovlivnil celkové vyvážení barev.Pro tento 72mm ND filtr by měl mít kryt objektivu 77 mm.

Více informací

Speciální akce: -3%
1 649 Kč 1 599 Kč s DPH 1 321 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 22. 07. od 09:00
Odešleme: 22. 07.
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu SPECIFIKACE

Popis produktu

ND filtr vyrobený z optických skel místo optické pryskyřice.Filtr snižuje množství světla, aniž by ovlivnil celkové vyvážení barev.Pro tento 72mm ND filtr by měl mít kryt objektivu 77 mm.

  • * 【Materiál】 ND filtr: Filtr snižuje příjem světla, aniž by ovlivnil celkové vyvážení barev. U tohoto 72mm ND filtru by měla být krytka objektivu/objektivu 77 mm.
  • * 【Žádný křížek "X" na snímcích】Rozlučte se s křížkem "X" na snímcích, společnost K&F využívá nejmodernější technologii, se kterou se s tímto častým problémem u širokoúhlých objektivů a variabilních ND filtrů rozloučíte.
  • * 【NANOTEC】Naši optičtí inženýři vyvinuli novou technologii nanovrstvy, Voděodolná, odolná proti poškrábání, antireflexní zelená vrstva, účinně zabraňuje vzniku oleje, otisků prstů, poškrábání, chrání ceněný objektiv.
  • * 【Profesionální design】Ultra tenký design obrouček zabraňující širokoúhlé vinětaci. Extra odolný rám z leteckého hliníku zajišťující odolnost a prevenci zasekávání.
  • * 【POZNÁMKA】Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 72mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). Číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
1
 
 
 
1
1

SPECIFIKACE

FILTR
Odrazivost 0.2%
Velikost 72 mm
Série Řada Nano-X
Doporučené scény Natáčení videa / fotografování krajiny
Funkce Bez efektu kříže X/redukce světla
Zastaví 0.3 až 1,5(1 až 5 stupňů)
Materiál filtru Japonské sklo AGC
Vícenásobná povrchová úprava 28 vrstev
Vodotěsný
Odolné proti poškrábání
HD
Propustnost
Antireflexe
Vzor
Tloušťka filtru 7.3 mm
Tvar Kruh
Materiál kroužku Slitina leteckého hliníku
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruVariable ND
Typ filtruVND
Formát filtru72mm