K&F 67MM Nano-X Variable/Fader ND Filter, ND2~ND32, W/O Black Cross with 3pcs cleaning cloths

Vyzkoušejte dokonalost ND filtrů K&F Concept, které jsou vyrobeny z profesionálního optického skla, nikoli z optické pryskyřice. Tyto filtry snižují přívod světla, aniž by ovlivňovaly celkové vyvážení barev, a jsou tak ideální pro 67mm objektivy. Pro nasazení je třeba, aby krytka/objektiv měl průměr 72 mm. Díky inovativní technologii společnosti K&F…

Více informací

2 174 Kč s DPH 1 797 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Vyzkoušejte dokonalost ND filtrů K&F Concept, které jsou vyrobeny z profesionálního optického skla, nikoli z optické pryskyřice. Tyto filtry snižují přívod světla, aniž by ovlivňovaly celkové vyvážení barev, a jsou tak ideální pro 67mm objektivy. Pro nasazení je třeba, aby krytka/objektiv měl průměr 72 mm. Díky inovativní technologii společnosti K&F se můžete rozloučit s obávaným křížovým efektem "X" na snímcích, který je běžným problémem širokoúhlých objektivů a variabilních ND filtrů. ND filtry jsou vybaveny technologií NANOTEC, inovativní vrstvou Nano coating, která je voděodolná, odolná proti poškrábání a vybavená antireflexní zelenou vrstvou. Tato vrstva účinně chrání váš cenný objektiv před olejem, otisky prstů a poškrábáním. Mimořádně tenká konstrukce obrouček zabraňuje širokoúhlé vinětaci, zatímco mimořádně pevný rám z leteckého hliníku zajišťuje odolnost a prevenci zasekávání. Před objednáním si ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, která je obvykle vyznačena na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu a označena symbolem "ø" (průměr). Například "ø67" odpovídá velikosti závitu objektivu 67 mm.

  • * 【Materiál】 ND filtr: Pro tento 67mm ND filtr by měl být kryt objektivu 72mm. Z důvodu aktualizace balení výrobku bude nová a stará verze zasílána náhodně.
  • * 【Žádný křížek "X" na snímcích】Rozlučte se s křížkem "X" na snímcích, společnost K&F využívá nejmodernější technologii, se kterou se s tímto běžným problémem u širokoúhlých objektivů a variabilních ND filtrů rozloučíte.
  • * 【NANOTEC】Naši optičtí inženýři vyvinuli novou technologii nanovrstvy, Voděodolná, odolná proti poškrábání, antireflexní zelená vrstva, účinně zabraňuje vzniku oleje, otisků prstů, poškrábání, chrání ceněný objektiv.
  • * 【Profesionální design】Ultra tenký design obrouček zabraňující širokoúhlé vinětaci. Extra odolný rám z leteckého hliníku zajišťující odolnost a prevenci zasekávání.
  • * 【POZNÁMKA】Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 67mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). Číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry