K&F 52MM Nano-X Variable/Fader ND Filter, ND2~ND32, W/O Black Cross with 3pcs cleaning cloths

ND filtry K&F Concept jsou vyrobeny z profesionálního optického skla, nikoli z optické pryskyřice, a účinně snižují přívod světla, aniž by ovlivnily celkové vyvážení barev. Pro 52mm ND filtr se doporučuje použít 55mm krytku objektivu nebo sluneční clonu. Důležité upozornění: z důvodu aktualizace balení výrobku budou nové a staré verze zasílány náhodně.…

Více informací

Speciální akce: -34%
1 798 Kč 1 180 Kč s DPH 975 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 11. 12. od 09:00
Odešleme: 11. 12.
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

ND filtry K&F Concept jsou vyrobeny z profesionálního optického skla, nikoli z optické pryskyřice, a účinně snižují přívod světla, aniž by ovlivnily celkové vyvážení barev. Pro 52mm ND filtr se doporučuje použít 55mm krytku objektivu nebo sluneční clonu. Důležité upozornění: z důvodu aktualizace balení výrobku budou nové a staré verze zasílány náhodně. Tyto filtry dávají díky špičkové technologii sbohem problému s křížením "X", který se běžně vyskytuje u širokoúhlých objektivů a variabilních ND filtrů. Optičtí inženýři společnosti K&F vyvinuli nanopovrchovou vrstvu, která je voděodolná, odolná proti poškrábání a pyšní se antireflexní zelenou vrstvou, která ochrání váš cenný objektiv před olejem, otisky prstů a škrábanci. Filtry mají ultra tenký design obrouček, který zabraňuje širokoúhlé vinětaci, a jejich robustní rámy z leteckého hliníku zajišťují odolnost a zabraňují zasekávání. Pro zajištění kompatibility si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, která je obvykle vyznačena na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu a vždy jí předchází symbol "ø" (průměr). Například Ø52 označuje velikost závitu objektivu 52 mm.

  • * 【Materiál】 ND filtr: Pro tento 52mm ND filtr by měl být kryt objektivu 55mm. Z důvodu aktualizace balení výrobku bude nová a stará verze zasílána náhodně.
  • * 【Žádný křížek "X" na snímcích】Rozlučte se s křížkem "X" na snímcích, společnost K&F využívá nejmodernější technologii, se kterou se s tímto běžným problémem u širokoúhlých objektivů a variabilních ND filtrů rozloučíte.
  • * 【NANOTEC】Naši optičtí inženýři vyvinuli novou technologii nanovrstvy, Voděodolná, odolná proti poškrábání, antireflexní zelená vrstva, účinně zabraňuje vzniku oleje, otisků prstů, poškrábání, chrání ceněný objektiv.
  • * 【Profesionální design】Ultra tenký design obrouček zabraňující širokoúhlé vinětaci. Extra odolný rám z leteckého hliníku zajišťující odolnost a prevenci zasekávání.
  • * 【POZNÁMKA】Tato sada filtrů je kompatibilní se všemi 52mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). Číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruVariable ND
Typ filtruND
Typ filtruVND
Formát filtru52mm