K&F 43MM Nano-X Variable/Fader ND Filter, ND2~ND32, W/O Black Cross with 3pcs cleaning cloths

Pořizujte kreativní snímky s variabilním ND filtrem K&F Concept Nano-X ND2-ND32. Tento 43mm filtr nabízí 1-5 stupňů nastavitelné redukce světla pro úžasné efekty. Je vyroben z japonského optického skla se zeleným multicoatingem a zachovává přesnost barev. Jeho vodotěsná a proti poškrábání odolná povrchová úprava navíc zajišťuje dlouhou životnost. Ideální…

Více informací

1 660 Kč s DPH 1 372 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Pořizujte kreativní snímky s variabilním ND filtrem K&F Concept Nano-X ND2-ND32. Tento 43mm filtr nabízí 1-5 stupňů nastavitelné redukce světla pro úžasné efekty. Je vyroben z japonského optického skla se zeleným multicoatingem a zachovává přesnost barev. Jeho vodotěsná a proti poškrábání odolná povrchová úprava navíc zajišťuje dlouhou životnost. Ideální pro dynamické fotografie a videografii.

Variabilní ND filtr K&F Concept Nano-X ND2-ND32 je univerzální 43mm filtr, který nabízí nastavitelnou redukci světla v rozsahu 1 až 5 stupňů. Je vyroben z japonského optického skla se zeleným multicoatingem a poskytuje přesnou kontrolu nad rychlostí závěrky a clonou, takže je ideální pro kreativní fotografování a videografii. Tento filtr zachovává přesnost barev a je vylepšen vodotěsnou vrstvou odolnou proti poškrábání, což zajišťuje odolnost a špičkový výkon v různých podmínkách fotografování. Ideální pro zachycení dynamických scén a dosažení jedinečných vizuálních efektů.

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry