Manfrotto Nitrotech 608 + 635 Fast Single Leg Carbon

Video systém zahrnuje video hlavu Manfrotto NITROTECH 608 Fluid Video Head a 635 Fast Single Tripod vyrobeny z uhlíkových vláken.

Více informací

Speciální akce: -6%
31 980 Kč 30 090 Kč s DPH 24 868 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Kód zboží:
MVK608SNGFC
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Video systém zahrnuje video hlavu Manfrotto NITROTECH 608 Fluid Video Head a 635 Fast Single Tripod vyrobeny z uhlíkových vláken.

Fluidní video hlava NITROTECH 608 je vybavena nejmodernější technologií založenou na pístovém mechanismu dusíku, který disponuje systémem protizávaží umožňující přesné ovládání kamery a příslušenství s váhou až do 8 kg. Variabilní funkce fluidity otáčení a naklápění umožňuje plynulý pohyb bez chvění. Je také vybaven konektorem 3/8 ”Easy Link s anti-rotační funkcí, umožní tak připojení externího monitoru nebo jiného příslušenství. Mechanismus bočního blokování posuvné desky se postará o bezpečné, rychlé a snadné připevnění kamery. Hlava NITROTECH 608 má plochý držák základny se standardním závitem 3/8 ”, který je vysoce univerzální pro různé kombinace podpor (tripod, slider a další).

635 Fast Single Tripod byla vyvinut s primárním cílem usnadnit a urychlit natáčení videa. Synchronizované uzavírací mechanismy mezi horním a dolním zámkem umožňují videokamerám ovládat celou nohu jediným zámkem. Díky tomu zvládnete svou práci v rekordním čase. Stativ poskytuje maximální univerzálnost, podporuje použití širokého výběru hlav a postará se o maximální tuhost. Přesto všechno je extrémně lehký.

Navíc je plně kompatibilní s teleskopickými ground a middle spreader 2 v 1 (prodávají se jako samostatné příslušenství), které jsou navíc vybaveny mechanismem výběru 3 úhlů pro snadné nastavení. Tripod je vybaven špičatými nožičkami s gumovými převisy pro pevné uchopení a přizpůsobivost každému terénu.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Stativy

Hlavní parametry

MateriálCarbon
TypFluidní hlava
Polokoule75
Typ rozpěryBez rozpěry
Zatížení8kg