Manfrotto Nitrotech 608 & Alu Twin GS

Tento skvělý video systém zahrnuje fluidní video hlavu NITROTECH 608 (s plochou základnou) a hliníkovou dvojitou nohu MVTTWINGA se stativem ground spreader.

Více informací

22 490 Kč s DPH 18 587 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Praha 3 ks, Bratislava skladem do 2 dnů
Výrobce
Doprava zdarma při nákupu tohoto produktu
Kód zboží:
MVK608TWINGA
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Tento skvělý video systém zahrnuje fluidní video hlavu NITROTECH 608 (s plochou základnou) a hliníkovou dvojitou nohu MVTTWINGA se stativem ground spreader.

Fluidní video hlava NITROTECH 608 je vybavena kontinuálním systémem protizávaží, který poskytuje přesné ovládaní kamery a příslušenství až do 8 kg při středu těžiště 55 mm. Bez ohledu na váhu zařízení, které používáte, budete mít konstantní kontrolu, a to i navzdory zvoleným stupňům sklonu. Ovládání kamery bude mnohem snazší a bez námahy!

Variabilní systém je poháněn zcela novou fluidní technologií, která poskytuje novou úroveň výkonu v řadě Manfrotto a zvyšuje hladký a plynulý pohyb bez nežádoucích otřesů a pootáčení.

Hlava je také vybavena konektorem 3/8 ”Easy Link vybaveným anti-rotačními systémy jak pro umístění ramen Manfrotto, tak i ramen vybavených lokalizačními kolíky ARRI. Můžete tak bezpečně nainstalovat externí monitor nebo jiné příslušenství. Mechanismus bočního blokování připevnění posuvné desky umožňuje bezpečné, rychlé a snadné připevnění kamery. Hlava NITROTECH má plochý držák základny se standardním závitem 3/8 ”, který je vysoce univerzální pro různé kombinace podpor (stativ, slider, výložník nebo jeřáb).

Hlava se připevňuje ke stativu za pomocí polokoule 75 mm.

Tato hliníková dvojitá noha MVTTWINGA s ground level spreader je profesionální, kvalitní stativ s dvoustupňovým, pevným a stabilním designem. Zkrátka ideální volba pro všechny vaše úkoly. Pokud chcete vytvořit videa nebo filmy na profesionální úrovni, pak jste si tento stativ zvolili správně. Je vybaven hliníkovou litou 100mm miskou, kterou za pomoci hliníkového adaptéru změníte na misku 75mm.

Tento hliníkový tripod disponuje ground level spreader, díky němuž budete blíže terénu a s teleskopickými rameny snadno nastavíte úhly nohou přesně tak, jak budete potřebovat.

Je také odnímatelný, což umožňuje použití stativu také v kombinaci s middle spreader Manfrotto 537SPRB a gumovými botičkami 565, které se prodávají samostatně.

Nožní zámky jsou bezpečné a spolehlivé, ideální na použití např. v trávě. Pro maximální všestrannost lze stativ použít s různými vozíky (114MV a 181B).

Dodává se v polstrované tašce.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Stativy

Hlavní parametry

MateriálHliník
TypFluidní hlava
Typ rozpěrySpodní
Polokoule75/100
Zatížení8kg