K&F TPU Lens Cap for 82mm Adjustable ND filter, COC Material

Chraňte svůj filtr objektivu pomocí této vysoce kvalitní krytky objektivu z TPU od společnosti K&F Concept. Je odolná proti skvrnám a snadno se čistí, představuje pohodlný a bezpečný způsob ochrany vašeho variabilního ND filtru. Tato krytka, navržená výhradně pro variabilní ND filtry K&F Concept, je odolná proti poškrábání a účinně zabraňuje pádům.…

Více informací

412 Kč s DPH 340 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Chraňte svůj filtr objektivu pomocí této vysoce kvalitní krytky objektivu z TPU od společnosti K&F Concept. Je odolná proti skvrnám a snadno se čistí, představuje pohodlný a bezpečný způsob ochrany vašeho variabilního ND filtru. Tato krytka, navržená výhradně pro variabilní ND filtry K&F Concept, je odolná proti poškrábání a účinně zabraňuje pádům. Před objednáním se ujistěte, že jste zkontrolovali velikost svého variabilního ND filtru - například 82mm krytka je vhodná pro 82mm variabilní ND filtr. Upozorňujeme, že není kompatibilní s filtry jiných značek nebo jinými typy filtrů.

  • Prémiový materiál: Krytka objektivu je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu TPU, je odolná vůči skvrnám a snadno se přenáší a čistí.
  • Pohodlí: Snadná instalace přímo na filtr bez nutnosti použití šroubů. Lze ji také rychle sejmout, čímž poskytuje komplexní ochranu filtru objektivu.
  • Odolný proti poškrábání a proti pádu: Měkký materiál TPU velmi účinně zabraňuje pádům a poškrábání, čímž zajišťuje bezpečnost rámu filtru i skla filtru.
  • Použití: Sada je vhodná pro všechny typy filtrů, které se nacházejí v blízkosti filtru: Vezměte prosím na vědomí, že tato krytka objektivu je určena výhradně pro variabilní ND filtry K&F Concept a není kompatibilní s variabilními ND filtry jiných značek.
  • Poznámka: Mějte na paměti, že tato krytka filtru je vhodná speciálně pro variabilní ND filtry a nelze ji použít s UV filtry, CPL filtry, pevnými ND filtry, černými difuzními filtry, magnetickými filtry nebo přímo na objektivy. Před objednáním krytky filtru se ujistěte, že odpovídá velikosti vašeho variabilního ND filtru - například 82mm krytka filtru je kompatibilní s 82mm variabilními ND filtry.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Krytky na objektiv

Hlavní parametry

Rozměr krytky na objektiv82mm