K&F TPU Lens Cap for 72mm Adjustable ND filter, COC Material

Tato krytka objektivu od společnosti K&F Concept je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu TPU, který je odolný proti skvrnám a snadno se čistí. Nabízí velké pohodlí, protože ji můžete přímo nasadit na filtr bez nutnosti šroubování, což umožňuje rychlé sejmutí a komplexní ochranu filtru objektivu. Je vyroben z měkkého materiálu TPU, vyniká ochranou rámu…

Více informací

387 Kč s DPH 320 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 11. 12. od 09:00
Odešleme: 11. 12.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Tato krytka objektivu od společnosti K&F Concept je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu TPU, který je odolný proti skvrnám a snadno se čistí. Nabízí velké pohodlí, protože ji můžete přímo nasadit na filtr bez nutnosti šroubování, což umožňuje rychlé sejmutí a komplexní ochranu filtru objektivu. Je vyroben z měkkého materiálu TPU, vyniká ochranou rámu filtru a skla filtru a může se pochlubit vynikající odolností proti poškrábání a schopností zabránit pádu. Je speciálně navržen pro variabilní ND filtry K&F Concept a zajišťuje jejich dokonalé uchycení. Upozorňujeme, že tato krytka filtru je vhodná výhradně pro variabilní ND filtry a nelze ji používat s UV filtry, CPL filtry, pevnými ND filtry, černými difuzními filtry, magnetickými filtry nebo přímo na objektivy. Před objednáním krytky filtru si ověřte kompatibilitu velikosti s vaším variabilním ND filtrem, protože například 72mm krytka filtru bude pasovat pouze na 72mm variabilní ND filtr.

  • * 【Preuime Material】Vyrobeno z materiálu TPU , odolného proti skvrnám, který se snadno nešpiní, snadno se přenáší a čistí.
  • * 【Pohodlný】Přímá instalace na filtr , není třeba jej šroubovat, rychle jej sundat, chrání filtr objektivu ze všech stran.
  • * 【Odolný proti poškrábání a proti pádu 】Měkký materiál TPU, profesionálnější na ochranu proti pádu, neškodný pro rám filtru a sklo filtru.
  • * 【Použití】Tato krytka filtru se hodí pouze pro variabilní nd filtr K&F Concept, nemůže být kompatibilní s variabilními nd filtry jiných značek.
  • * 【Poznámka】Tato krytka filtru je vhodná POUZE pro variabilní nd filtr , nemohla být použita na uv filtr, cpl filtr, pevný nd filtr, černý difuzní filtr, magnetický filtr a přímo na objektiv, před objednáním krytky filtru , prosím, potvrďte svou velikost variabilního nd fitleru, 72mm krytka filtru se hodí pouze pro 72mm variabilní nd.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Krytky na objektiv