K&F TPU Lens Cap for 67mm Adjustable ND filter, COC Material

Krytka objektivu K&F Concept TPU Filter je prvotřídní příslušenství určené k ochraně vašeho cenného variabilního ND filtru. Je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu TPU, je odolná proti skvrnám a snadno se čistí, takže váš filtr zůstane v perfektním stavu. Tato krytka objektivu nabízí pohodlnou a bezproblémovou instalaci, přímo se nasazuje na filtr bez…

Více informací

387 Kč s DPH 320 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 11. 12. od 09:00
Odešleme: 11. 12.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Krytka objektivu K&F Concept TPU Filter je prvotřídní příslušenství určené k ochraně vašeho cenného variabilního ND filtru. Je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu TPU, je odolná proti skvrnám a snadno se čistí, takže váš filtr zůstane v perfektním stavu. Tato krytka objektivu nabízí pohodlnou a bezproblémovou instalaci, přímo se nasazuje na filtr bez nutnosti šroubování, takže se snadno nasazuje i sundává. Její měkký materiál TPU poskytuje nejen vynikající odolnost proti poškrábání, ale také účinně zabraňuje náhodným pádům, aniž by došlo k poškození rámu nebo skla filtru. Je nezbytné si uvědomit, že tato krytka objektivu je kompatibilní speciálně s proměnnými ND filtry K&F Concept a nemusí fungovat s proměnnými ND filtry jiných značek. Před objednáním je důležité potvrdit velikost vašeho variabilního ND filtru, protože tato 67mm krytka filtru je přizpůsobena pro 67mm variabilní ND filtry. Upozorňujeme, že tato krytka není vhodná pro použití s UV filtry, CPL filtry, pevnými ND filtry, černými difuzními filtry, magnetickými filtry nebo přímo na objektivu. Vylepšete si ochranu filtrů touto speciální krytkou objektivu od společnosti K&F Concept.

  • * 【Preuime Material】Vyrobeno z materiálu TPU , odolného proti skvrnám, který se snadno nešpiní, snadno se přenáší a čistí.
  • * 【Pohodlný】Přímá instalace na filtr , není třeba jej šroubovat, rychle jej sundat, chrání filtr objektivu ze všech stran.
  • * 【Odolný proti poškrábání a proti pádu 】Měkký materiál TPU, profesionálnější na ochranu proti pádu, neškodný pro rám filtru a sklo filtru.
  • * 【Použití】Tato krytka filtru se hodí pouze pro variabilní nd filtr K&F Concept, nemůže být kompatibilní s variabilními nd filtry jiných značek.
  • * 【Poznámka】Tato krytka filtru je vhodná POUZE pro variabilní nd filtr , nemohla být použita na uv filtr, cpl filtr, pevný nd filtr, černý difuzní filtr, magnetický filtr a přímo na objektiv, před objednáním krytky filtru , prosím, potvrďte svou velikost variabilního nd fitleru, 67mm krytka filtru se hodí pouze pro 67mm variabilní nd.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Krytky na objektiv

Hlavní parametry

Rozměr krytky na objektiv67mm